Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Záhadné svetlo na oblohe!

Napísal na 30. apríla 2015

matus-pastor-1Svetelný lúč, ktorý sa objavil včera na oblohe, zaskočil mnohých ľudí. Vidieť ho bolo dokonca až v Piešťanoch, na čo nás upozornil aj známy slovenský raper. Má Trnava od včera svoj vlastný maják? Aký symbol má toto svetlo?! Uvidíme ho ešte niekedy?!

Svetlo má spojiť všetkých študentov, ktorí v Trnave študujú. „Štúdium nie je len o knihách, štúdium je aj o priateľoch a nezabudnuteľných zážitkoch. A presne takýto zážitok chceme dať každému jednému študentovi v Trnave, bez ohľadu na to, či je z UCM, TRUNI alebo MTF,“ prezradil Martin Vanko, študent FMK a člen organizačného tímu. V Trnave je viac ako 16-tisíc študentov, ktorí občas potrebujú vypnúť a zabudnúť najmä v predskúškovom období na školský stres.

„Svetlo sme rozsvietili ako symbolický maják, ktorý má upozorniť na pondelkovú akciu Trnavský maják. Svetlo na oblohe uvidíte ešte aj dnes a v pondelok. Chceme, aby všetci vedeli, kde bude najväčšia a najlepšia akcia tohto semestra,“ objasnil ďalší z organizátorov Andrej Brník. Dobrú zábavu „zabije“ Rytmus, rock´n´rollová kapela The Cellmates a dvaja momentálne najlepší DJ na Slovensku, Milan Lieskovský a Róbert Burian. Lístky na toto podujatie si môžete kúpiť online na www.university.sk

matus-pastor-2