Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Chceš byť moderátor, redaktor alebo webredaktor? Pridaj sa k nám už v utorok!

Napísal na 20. septembra 2023

Ďalší rok a s ním aj ďalší konkurz do nášho rádia Aetter, kde nájdeš okrem skúseností aj skvelú atmosféru a spoznáš nových ľudí. Tento rok sa bude konkurz konať 26. septembra, čo je už najbližší utorok.

Rádio Aetter nie je len tak nejaké rádio. Rádio Aetter je totiž jediným študentským rádiom, ktoré vysiela na frekvencii. Keď sa pridáš k nám, získaš okrem praktických skúseností aj nových kamošov a úžasné nezabudnuteľné zážitky.

Predtým, ako sa prídeš ukázať na konkurz, nezabudni vyplniť ZÁVÄZNÝ ONLINE FORMULÁR, ktorý nájdeš TU.

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, hľadáme ľudí na tieto pozície:

Moderátor/ka

Sprevádza poslucháčov počas vysielania vo forme prúdového vysielania, alebo tematických relácií. Rozpráva sa s hosťom, rozoberá aktuálne témy, oznamuje, čo sa bude hrať a mixuje. Jeho/jej silnou stránkou by mala byť kreativitapohotovosť svedomitá príprava.

Správar/ka, Redaktor/ka

Správari sú dôležitou súčasťou živého vysielania. Na starosti majú spravodajské bloky, v ktorých informujú o aktuálnych udalostiach z domova či zo sveta. Prinášajú tiež informácie o počasí, športe a doprave. Redaktori pokrývajú dianie v Trnave a okolí. Chodia do terénu a nahrávajú montáže, reportáže či ankety. Vo väčšine prípadov sa tieto pozície prekrývajú. Ak chceš pracovať ako správar/ka či redaktor/ka, tvojou silnou stránkou by mala byť pohotovosť, presnosť všeobecný prehľad.

Webredaktor/ka

Do nášho tímu hľadáme aj webredaktorov, ktorí budú písať na náš web. Získaš skúsenosti s WordPressom, s ktorým pracuje mnoho onlinových portálov a pripravíš si portfólio vlastnej tvorby. Webredaktori sa vyznačujú tým, že ovládajú gramatiku, sú kreatívni a majú prehľad v oblasti, ktorej sa venujú (hudba, filmy, seriály, hry, spol. akcie a pod.).

Vysielame z profesionálneho štúdia, ktoré už navštívilo aj niekoľko hudobných hostí. Zdroj: archív Rádia Aetter

Čo viac ešte potrebuješ vedieť?

KEDY: 26. septembra 2023

KDE: Budova na Skladovej ulici, štúdio B (Nad vrátnicou)

ČAS: 15:00 – 19:00 (Príď podľa toho, ako to časovo vyhovuje tebe)

Označené ako