Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI POČAS CELÉHO DŇA

107, 2 FM - LADÍME S VAMI POČAS CELÉHO DŇA 

Background

REKLAMA

Ak svojou reklamou chcete osloviť najmä študentov a mladých ľudí v okolí Trnavy, rádio Aetter je pre vás tou najlepšou voľbou. Rádiová reklama v kombinácii s online reklamou prostredníctvom nášho webu a sociálnych sietí je to, čo váš biznis potrebuje. Počúvanosť a čítanosť pošleme na požiadanie. Reklamy v rámci vysielania rádia Aetter: reklamný spot, reklamný oznam, sponzoring, súťaže. Online reklama: natívne články, bannery, príspevky na soc. sieťach. Pre viac informácií: kapec.miroslav@gmail.com

V TRNAVE

3 Vysoké školy

15.000 Študentov VŠ

+ Ďalších 8.000 v cieľovke 18 – 25

VYBERTE SI Z PONUKY

REKLAMNÝ SPOT
Je určený na prezentáciu klienta alebo jeho produktu s použitím hudby a s možnosťou využitia rôznych zvukových efektov i viacerých hlasov
štandardná dĺžka spotu je 30″ (maximálna 60″) a jeho cena sa vypočítava podľa časového pásma, v ktorom je daný spot vysielaný.

REKLAMNÝ OZNAM – ČÍTANÝ
Oznam je určený na informovanie poslucháčov o rôznych novinkách, udalostiach, kultúrnych a spoločenských akciách atď. Je čítaný vždy len jedným hlasom (štandardné hlasy používané pre tieto účely), bez akéhokoľvek hereckého prejavu a citového zafarbenia. Je v ňom použitá štandardná podkladová hudba Rádia Aetter, do ktorej klient nemá možnosť zasahovať. Maximálna dĺžka oznamu v písanej podobe je 400 znakov bez medzier (30″ čítaný oznam), pričom je potrebné textové rozpísanie všetkých čísiel, skratiek, web stránok a pod.

SPONZORING RUBRÍK A RELÁCIÍ
V maximálnej dĺžke 10 sekúnd určený na sponzorský odkaz na začiatku alebo na konci jednotlivých relácii alebo rubrík. Možnosť prezentácie klienta aj v upútavkach na danú reláciu/rubriku (s dovetkom na klienta v dĺžke 5-10 sekúnd).

START STREAM
V rámci nášho online streamu, vieme pri každom zapnutí rádia cez stream spustiť reklamu. Ide o najlepší zásah reklamou, ktorá sa opakuje podľa počtu zapnutí rádia. Prostredníctvom START STREAM viete efektívne zasiahnúť najväčší počet poslucháčov. Táto forma reklamy je merateľná.

PRODUKTY DO SÚŤAŽÍ
Ak chcete podporiť vysielanie rádia vašimi produktami, vieme namieru vymyslieť súťaž kde môžeme odpromovať vaše produkty či služby.


2020