Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

REKLAMA

Ako lokálne rádio plne podporujeme domáce eventy a charitatívne projekty v Trnave a okolí. Ak hľadáte partnera pre propagáciu vášho podujatia ozvite sa nám na brnik@aetter.sk

FORMÁT RÁDIA: URBAN CONTEMPORARY RADIO

Hudobný formát pre mladú a mestskú populáciu. Je založený na popovej hudbe, rape, rocku a aktuálnych hitoch z domácej a zahraničnej produkcie. V playliste nájdeme aj remixované verzie známych hitov. Ide najmä o produkciu za posledných 20 rokov.

CIEĽOVÁ SKUPINA: 18 – 35 rokov

CHARAKTERISTIKA VYSIELANIA:

Pre poslucháčov je naplánované prúdové vysielanie s moderátorom a spravodajskými blokmi, či rôzne iné hudobné alebo tematické relácie. V rámci spravodajstva pokrýva redakcia najzaujímavejšie a najdôležitejšie udalosti v rámci mesta a okolia, aby tak priniesla aktuálne a pre región potrebné informácie.

Ak svojou reklamou chcete osloviť najmä mladých ľudí do 35 rokov v okolí Trnavy, rádio Aetter je pre vás tou najlepšou voľbou.

Rádiová reklama v kombinácii s online reklamou prostredníctvom nášho webu a sociálnych sietí je to, čo váš biznis potrebuje. Počúvanosť a čítanosť pošleme na požiadanie. Reklamy v rámci vysielania rádia Aetter: reklamný spot, reklamný oznam, sponzoring, súťaže. Online reklama: natívne články, bannery, príspevky na soc. sieťach. Pre viac informácií: obchod@aetter.sk

NAŠI POSLUCHÁČI MILUJÚ DOBRÉ JEDLO A PITIE.

NAŠI POSLUCHÁČI ČASTO NAKUPUJÚ OBLEČENIE A OBUV.

NAŠI POSLUCHÁČI RADI CESTUJÚ A OBJAVUJÚ NOVÉ MIESTA.

VRAJ MLADÍ NEPOČÚVAJÚ RÁDIO!

Aj mladí ľudía počúvajú rádio. Síce trocha menej ako dospelí, ale napriek tomu ak ste si mysleli, že ho nepočúvajú vôbec, mýlite sa. Podľa posledného prieskumu European Broadcasting Union EBU, ktorá robila prieskum na aktuálne trendy počúvania rádia v roku 2021, mládež (15-24 rokov), počúva v priemere denne rádio skoro 1,5 h. Týždenne si rádio zapne až 80 % z mladých. Nebojte sa preto, že by reklama v rádiu na mladých nefungovala.

Spokojní s našou reklamou

[logoshowcase]

VYSKÚŠAJTE JEDEN Z NAŠICH REKLAMNÝCH MIXOV

Žijeme v ťažkých časoch pre lokálny biznis. Aj naše rádio je len na začiatku. Noví poslucháči stále pribúdajú. Keďže aktuálne nemáme k dispozícii čísla počúvanosti a zohľadnujeme aj to, že sme na trhu nové rozhlasové médium, pripravili sme špeciálny uvdázací cenník, ktorý nezaťaží vaše rozpočty a pomôže vašej  spoločnosti či biznisu zviditeľniť sa v atraktívnej cieľovej skupine 18 – 35 rokov.

Každý balíček je naplánovaný tak, aby vaša reklama znela v rádiu 40 pracovných dní. STIAHNUŤ CENNÍK.

UKÁŽ SA

Balíček v hodnote 150 EUR.

VYNIKNI

Balíček v hodnote 220 EUR.

ZAŽIAR

Balíček v hodnote 300 EUR.

Alebo vám vyskladáme balíček podľa vašich predstáv a rozpočtu. Pre viac informácií: obchod@aetter.sk

VYBERTE SI Z PONUKY

REKLAMNÝ SPOT
Je určený na prezentáciu klienta alebo jeho produktu s použitím hudby a s možnosťou využitia rôznych zvukových efektov i viacerých hlasov
štandardná dĺžka spotu je 30″ (maximálna 60″) a jeho cena sa vypočítava podľa časového pásma, v ktorom je daný spot vysielaný.

REKLAMNÝ OZNAM – ČÍTANÝ
Oznam je určený na informovanie poslucháčov o rôznych novinkách, udalostiach, kultúrnych a spoločenských akciách atď. Je čítaný vždy len jedným hlasom (štandardné hlasy používané pre tieto účely), bez akéhokoľvek hereckého prejavu a citového zafarbenia. Je v ňom použitá štandardná podkladová hudba Rádia Aetter, do ktorej klient nemá možnosť zasahovať. Maximálna dĺžka oznamu v písanej podobe je 400 znakov bez medzier (30″ čítaný oznam), pričom je potrebné textové rozpísanie všetkých čísiel, skratiek, web stránok a pod.

SPONZORING RUBRÍK A RELÁCIÍ
V maximálnej dĺžke 10 sekúnd určený na sponzorský odkaz na začiatku alebo na konci jednotlivých relácii alebo rubrík. Možnosť prezentácie klienta aj v upútavkach na danú reláciu/rubriku (s dovetkom na klienta v dĺžke 5-10 sekúnd).

START STREAM
V rámci nášho online streamu, vieme pri každom zapnutí rádia cez stream spustiť reklamu. Ide o najlepší zásah reklamou, ktorá sa opakuje podľa počtu zapnutí rádia. Prostredníctvom START STREAM viete efektívne zasiahnúť najväčší počet poslucháčov. Táto forma reklamy je merateľná.

PRODUKTY DO SÚŤAŽÍ
Ak chcete podporiť vysielanie rádia vašimi produktami, vieme namieru vymyslieť súťaž kde môžeme odpromovať vaše produkty či služby.

OSLOVÍME POTENCIÁLNYCH ZÁKAZNÍKOV V SPÁDOVEJ OBLASTI MESTA TRNAVA