Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

,,Všetky oči na…“ Krásne prsia s Fittcouture

Napísal na 18. mája 2015

Sme tu opäť, aby sme vás naladili na pevné zadky a vypracované telíčka. Letné prázdniny, čas oddychu, sa nezadržateľne blíži. A keďže každý chce mať  cez leto pocit „všetky oči na mne“, pokračujeme vo výzve s Fittcouture.

V minulých dieloch sme vám priniesli návod na to, ako dosiahnuť Schwarzeneggerove telo alebo ,,ako sa zbaviť  zadku Kim Kardashian.“ V tomto diele sa budeme venovať prsiam, aby ste nemali pocit, že vám vybijú zuby, keď pôjdete po schodoch. Prsia predsa musia byť pevné, krásne, vypracované. To platí pre mužov a ženy rovnako.

ft3,,Pracujeme ako tréneri a už nejedenkrát sme sa stretli s tým, že klienti, ktorí nás oslovia, chcú cvičiť len prsia + biceps. Túto chybu si všímame najmä u začiatočníkov. Asi sa všetci chcú v lete páčiť na kúpaliskách dievčatám. Tak ako sme v minulom článku upozornili, že sa netreba zameriavať len na určité partie, ale treba cvičiť celé telo. Pri tréningu pŕs je základným cvikom BENCHPRESS.  Svaly pri ňom zaberajú komplexne a je najlepším cvikom pre začiatočníkov. Netreba zabudnúť, že prsia sa delia na vrchné, stredné, spodné. To znamená, že by sme si mali cviky obmieňať a zapájať do tréningu, napr. tlak na pozitívne sklonenej lavičke, tlak na negatívne sklonenej lavičke, rozpažovanie na kladkách alebo pullover. Čo sa týka samostatného tréningu, nijako by sme prsia neuprednostňovali. Treba sa snažiť o vyvážený rozvoj celého tela, a preto by sme odporúčali cvičiť prsia raz do týždňa, v rôznych uhloch kombinovaných aj izolovaných cvikoch,“ prezradil Fittcouture o prsiach.

Prsíčka, všade samé prsíčka.

Samozrejme, okrem cvičenia, ktoré je veľmi podstatné, netreba zabúdať ani na dávku zdravej stravy. Tak ako pri každom cvičení vám ponúkame ukážku, ako by to malo vyzerať na vašom tanieri. Ak by si mal záujem o kompletný jedálniček, objednať si ho môžeš tu.

Raňajky: 3 vaječné bielka a 1 celé vajičko + mrazená zelenina (urobiť si to celé vo forme omelety)
Desiata: 125 g hrudkového tvarohu (môžeme si ho dochutiť škoricou a lyžičkou medu)
Obed:  150 g lososa na grile + 80 g ryže + 100 g parenej zeleniny
Olovrant: 1 cottage cheese
Večera: zeleninový šalát 150 g (rajčina, uhorka, čínska kapusta, zelená paprika) a 1 mozzarela light
ČÍTAJ AJ:
Text: Barbara Hricišinová

Pokračovať v čítaní