Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

VIP GYM Trnava: V meste sa otvára najmodernejšie fitnes centrum

Napísal na 15. marca 2024

Milovníci pohybu si prídu na svoje. V marci sa na otvorilo nové fitness centrum, VIP GYM Trnava. Ponúka najmodernejšie vybavenie v Trnave.

V dnešnej dobe chce stále viac ľudí žiť zdravým a aktívnym životným štýlom. Okrem toho, že je pohyb prospešný pre naše fyzické zdravie, dopomáha aj k psychickej pohode. V Trnave sa nachádza už niekoľko fitness centier, ktoré sú vybavené najrôznejšími technológiami. V marci prebehlo oficiálne otvorenie novej posilňovne s názvom VIP GYM Trnava.

Najmodernejšie vybavenie vo VIP GYM Trnava

Fitness centrum sa zameriava na komunitu fitness nadšencov. Majitelia sľubujú najmodernejšie vybavenie. Vo svojich priestoroch ponúkajú nemecké stroje značky GYM80. Tá je známa pre svoju revolučnosť v oblastiach tréningu a fitness zariadení. Telocvičňa v rozlohe 1 000 metrov štvorcových umožňuje prístup k množstvu strojov na cvičenie. V areáli nájdete 100 cvičiacich stanovíšť vhodných na silové, rýchlostné ale aj objemové tréningy.

VIP GYM Trnava
Priestory a vybavenie VIP GYM Trnava. Zdroj: Instagram/mipedesign.sk

Nové fitko v trnave

Okrem veľkej rozlohy je k dispozícii aj bezplatné parkovanie, klimatizované priestory, fitness bar s výživovými doplnkami a moderné stroje. Ako jediné fitness centrum v Trnave otvára o piatej ráno, čo môže vyhovovať pracujúcim ľuďom.

Telocvičňa má všetky ponúkané stroje zobrazené na svojej oficiálnej stránke, takže ešte pred príchodom si môžete celé vybavenie pozrieť. Pri vstupe zaznamenáte minimalisticky zariadený interiér. Celý areál zladený do čiernej farby dodáva priestorom luxusný vzhľad.

Fitness centrum nájdete v budove Elektromax na ulici Veterná 7410/18G. Otváracie hodiny, ako aj cenník, nájdete na ich stránke. Telocvičňa má aj vlastný profil na Instagrame, kde nájdete fotky priestorov a informácie o najnovších udalostiach.