Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Univerzitná party na výbornú

Napísal na 24. novembra 2013

1466147_717582401603619_12815125_nPiaty ročník, pre niektorých už dobre známej, Univerzitovice zožal obrovský úspech. Stovky študentov sa  19.11.2013 zišli v Relaxe za účelom odreagovania sa a vybláznenia. Keďže sa celý večer niesol v tak trochu „šprtovskom“ duchu, študenti mali možnosť ukázať svoju kreativitu najmä v oblasti kostýmov.

Na našu univerzitu chodia študenti, ktorí sa veľmi radi učia, a preto im nerobilo problém ukázať svoje tematické outfity na verejnosti. Dievčatá mali poobliekané kárované sukne a podkolienky, chlapci zabodovali košeľami. Nesmeli chýbať ani okuliare – čím väčšie a nápadnejšie, tým lepšie. Kostýmy však neboli podmienkou. Zabaviť sa mohol prísť ktokoľvek, kto je držiteľom platného ISIC preukazu a študuje na jednej z troch trnavských univerzít.

Organizátorom Univerzitovice bola tradične Študentská Rada UCM, ktorá sa postarala o najlepšiu zábavu. Akcia začala o 21:00 a pre vytrvalých, čo nemali na ďalší deň školu alebo imatrikulácie, pokračovala až do skorých ranných hodín.

Neutíchajúca hudba v Relaxe bola prerušovaná len krátkymi súťažami medzi fakultami. Na pódium bol vždy vybraný jeden reprezentant za fakultu, ktorý poctivo súťažil a plnil úlohu, ktorá mu bola zadaná. Samozrejme, potom nesmela chýbať malá odmena.

Celkovo bola akcia veľmi vydarená, čo dokazoval preplnený discoklub.

Fotografie z večera už môžete nájsť na facebooku.

Text: Karin Fronková