Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky od 25.11 do 29.11.2013

Napísal na 24. novembra 2013

Katedra mediálnej výchovy v rámci projektu Corporate social responsibility FMK organizuje zbierku pre ľudí bez domova. V dňoch 25.- 29. novembra v priestoroch budov na Skladovej, Jame a J. Herdu môžete prispieť dobrovoľnou finančnou čiastkou, ktorá bude použitá na vytvorenie mikulášskych balíčkov, ktoré sa odovzdajú 6. decembra. Prispieť môžete aj ovocím, hračkami, knižkami či ošatením (rukavice, ponožky, čiapka…). Zbierka bude pokračovať až do 5. decembra v priestoroch IMEC – centra (J. Herdu, miestnosť č. 101).


Všetci nezadaní zbystrite pozornosť. V pondelok 25.11.2013 sa uskutoční SPEED DATE (rýchle rande) v Manual Caffe (pri UCM). Začiatok je naplánovaný na 18:00. Organizátori pripravujú príjemný večer, kde si budete môcť posedieť, niečo popiť za zvýhodnené ceny a hlavne sa navzájom zoznámiť. Jedným z bodov večera bude samotný Speed Dating, kde v priebehu 3 minút môžete tomu druhému klásť akékoľvek otázky. Organizátori si ďalej pripravili spevácke vystúpenie Reky Balla, minuloročnej finalistky X Factor Hungary. Príde aj známa tanečnica Lucia Šenková, ktorá vysvetlí pravidlá Stage presence – vystupovania pred publikom. Afterpárty bude posledným bodom tohto zaujímavého večera.


Príďte sa dozvedieť  niečo nové zo sveta úspešných ABSOLVENTTOV  FMK.  O svoje skúsenosti sa s vami podelia v utorok 26.11.2013 o 10:15 v JAME 11. Môžete sa tešiť na Dominiku Šulkovú – manažér marketingu a komunikácie s verejnosťou RTVS, Martina Palšoviča – Chief Marketing Officer spoločnosti Pixel Federation, Dušana Vanča – manažér Nových médií RTVS a exriaditeľ rádia FM. Organizátori si pre vás pripravili darčeky (napr. knihu o marketingu) za najlepšie otázky v diskusii a občerstvenie.


Atteliér tento akademický rok v rámci osláv svojich 10. narodenín pozýva viacero osobností z mediálneho a marketingového života. V utorok 26.11.2013 o 11:10 v JAME C22 bude prvý z nich Rado Ondřejíček. Rado je známy hlavne vďaka projektu CYNICKÁ OBLUDA, v ktorom sa satiricky vyjadruje nielen k slovenskej politike. Okrem toho je to spisovateľ, publicista a najmä si už čo to odžil v reklame. O negatívach práce v marketingu, ale aj o tom, prečo tajil, že je Cynická obluda, príde porozprávať medzi študentov FMK. Môžete si pre neho pripraviť otázky, na ktoré vám veľmi rád odpovie.


Baví vás marketing a zaujímate sa o módu? Neváhajte a zúčastnite sa akcie Passion for Fashion. V utorok 26.11.2013 o 17:00 v Kine OKO. Organizátori vás oboznámia s pojmom Fashion Marketing, ktorý priblížia nielen v teoretickej, ale aj v praktickej rovine. Môžete sa tešiť na stretnutie s odborníkmi z brandže kreatívneho priemyslu. Súčasťou podujatia je aj akcia CHANGE YOUR LOOK, kde vás za symbolické 1 euro nalíči profesionálna vizážistka, určí typológiu vašej tváre a môžete sa zveriť aj do rúk kaderníčky.


Utorok 26.11.2013 bude patriť rozprávkam. Nepremeškajte jedinečnú Rozprávkovú FMK beániu, ktorá začína o 20:00 v Relaxe. Oblečte sa rozprávkovo. Vítané sú všetky rozprávkové bytosti. O zábavu a hudbu sa postará skupina POLEMIC. Čaká na vás úžasný program, tombola, súťaž o najlepší kostým, rozprávkové súťaže a o mnoho viac. Akcie sa môžu zúčastniť aj študenti iných fakúlt a univerzít. Lístky v predpredaji stoja 5€, na mieste 7€.


Všetci priaznivci stand-up comedy nepremeškajte akciu Žarty bokom III. Uskutoční sa 27.11.2013 v ArtKlube. Začiatok je naplánovaný na 19:30. Vstupné bude symbolické 1€. Podujatie organizuje OZ Publikum.sk. Môžete sa tešiť na ostrieľané tváre, ale aj na nováčikov. O hudobný doprovod sa postará Peter Letovanec.


Prvý a jedinečný turnaj v PING-PONGU na FMK sa uskutoční vo štvrtok 28.11.2013 v JAME gym.  Trvať bude od 8:00 do 15:00. Vstupné pri prihlásení vopred je 1€ a na mieste 1,50€. Príďte si zasúťažiť, zabaviť sa a zároveň podporiť dobrú vec. Cieľom organizátorov je vyzbierať aspoň časť peňazí na vytvorenie ŠTUDOVNE v JAME.


Vianočná atmosféra v Trnave vypukne 29.11.2013. Začínajú sa obľúbené vianočné trhy, ktoré budú trvať do 1.1.2013. Počas celého trvania vianočných trhov na vás čakajú stretnutia s priateľmi pri poháriku dobrej medoviny, vianočného punču alebo vareného vínka, predaj tradičných vianočných predmetov, vystúpenia detí z materských a základných škôl, večerné vystúpenia hudobných formácií, sobotné zabíjačky od 8:00. Nedele budú patriť všetky deťom.

Text: Gabriela Hodálová


Pokračovať v čítaní