Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aetter hľadá posily

Napísal na 28. septembra 2020

Hľadáme šikovných študentov, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu. Konkurz Rádia Aetter na pozície moderátor/ka, redaktor/ka a webredaktor/ka bude v pondelok 26. semptembra a utorok 27. septembra 2022.

Jedinečná príležitosť, ktorá sa naskytne vždy iba raz v roku – konkurz Rádia Aetter. Ak si chceš vyskúšať prácu v rádiu, nazbierať cenné skúsenosti a stať sa súčasťou super kolektívu, teraz máš jedinečnú príležitosť. Prihlás sa na konkurz prostredníctvom formuláru. Deadline na prihlásenie je nedeľa 25.09.2022 23:59. Následne budeme prihlásených študentov kontaktovať mailom.

V rámci nášho tímu, môžeš pracovať na pozíciách:

Moderátor/ka

Sprevádza poslucháčov počas vysielania vo forme prúdového vysielania, alebo tematických relácií. Rozpráva sa s hosťom, rozoberá aktuálne témy, oznamuje, čo sa bude hrať a mixuje. Jeho/jej silnou stránkou by mala byť kreativita, pohotovosť a svedomitá príprava.

Správar/ka, redaktor/ka

Správari sú dôležitou súčasťou živého vysielania. Na starosti majú spravodajské bloky, v ktorých informujú o aktuálnych udalostiach z domova či zo sveta. Prinášajú tiež informácie o počasí, športe a doprave. Redaktori pokrývajú dianie v Trnave a okolí. Chodia do terénu a nahrávajú montáže, reportáže či ankety. Vo väčšine prípadov sa tieto pozície prekrývajú. Ak chceš pracovať ako správar/ka či redaktor/ka, tvojou silnou stránkou by mala byť pohotovosť, presnosť a všeobecný prehľad.

Oslava 1. roku vysielania na frekvencii ako regionálne rádio. Zdroj: archív Rádia Aetter

Webredaktor/ka

Do nášho tímu hľadáme aj webredaktorov, ktorí budú písať na náš web. Získaš skúsenosti s WordPressom, s ktorým pracuje mnoho onlinových portálov a pripravíš si portfólio vlastnej tvorby. Webredaktori sa vyznačujú tým, že ovládajú gramatiku, kreatívni a majú prehľad v oblasti, ktorej sa venujú (hudba, filmy, seriály, hry, spol. akcie a pod.).

Produkcia, postprodukcia, zvuková grafika

Rád/a organizuješ veci? Harmonogramy a To-Do listy dodržiavaš do poslednej bodky? Možno si stvorený/á pre produkciu v rádiu. Tvojou náplňou práce bude oslovovanie hostí, dodržiavanie harmonogramov a kreatíva.

Do nášho tímu hľadáme aj študentov, ktorí sa chcú zamerať na prácu so zvukom. Naučíme ťa strihať a mixovať. Tvojou prácou bude úprava nahrávok do vysielania a vytváranie zvukovej grafiky v podobe jinglov či reklám.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár