Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pár dôvodov prečo sa tešiť na rok 2014 (Trailer na Vlka z Wall Street, nového Captaina Americu a 47 Roninov)

Napísal na 24. novembra 2013

V sychravom novembrovom počasí dnes potešíme tromi videami, ktoré dokazujú, že na nás Hollywood nezabudne ani v roku 2014.

47 Roninov47Ronin-poster3


V našich kinách: 2. 1. 2014

Akčný/ Dráma/Fantasy

 


Keanu Reeves na ceste za odplatou v Japonsku. Asi takto by sa dal zostručniť popis celovečerného debutu režiséra Carla Rinscha. Rozpočet sa vyšplhal na nehanebných 225 miliónov, avšak trailer napovedá, že to bude naozaj „stáť za to“.
Hlavný hrdina bude viesť armádu 47 mužov, ktorí bojujú za naplnenie svojej prísahy – za pomstu vrahovi ich pána. Tento útok však znamená takmer istú smrť. Nádej vidí skupinka práve vo vodcovi, ktorý je však sčasti Japonec a sčasti Brit. Podarí sa im vybojovať spravodlivosť?

 

wolf-of-wall-street-poster2-610x903Vlk z Wall Street

V našich kinách: 16. 1. 2014
Krimi/Dráma/ Životopisný
Ak sa aspoň trochu orientujete v problematike filmovej tvorby, mená Martin Scorsese a Leonardo DiCaprio vám zrejme nebudú úplne neznáme. Ich ďalšia spolupráca bude takmer trojhodinová snímka Vlk z Wall street.
Scenár vychádza z rovnomennej autobiografickej knihy. Film opisujúci kariéru Jordana Beltforda sa zameria na jeho pôsobenie na Wall Street, kde sa svojho času dopracoval k zárobku 1000 dolárov za minútu. Menší problém bol však v tom, že to nerobil legálne. A to začalo vŕtať v hlave pánom z FBI…
Ako sa na celý príbeh pozerá držiteľ Oscara Scorsese? Dopadne jeho spolupráca s DiCapriom znovu „Oscarovo“?

 

 

Captain America: Winter SoldierComics-Crux-Captain-America-The-Winter-Soldier


V našich kinách: 3. 4. 2014
Akčný/Dobrodružný/Sci-fi

Prvý Avenger sa dočká svojho pokračovania. V apríli sa budete môcť tešiť na Chrisa Evansa v novej kombinéze, s novým parťákom, novou zápornou postavou a so starou dobrou Čiernou vdovou (Scarlett Johansson). Svojich pár minút na plátne odohrá aj Robert Redford ako vysoký člen S.H.I.E.L.D.U. Hlavná zápletka sa bude točiť okolo najlepšieho Kapitánovho kamaráta, ktorý prežil pád v prvej časti a následne bol využívaný ako nájomný zabijak menom Zimný vojak.

 

Napísal: Ján Janočko


Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com