Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Štyria Rumuni – 5. časť

Napísal na 13. marca 2015

Spoveď

/Slávka/

Čas plynie aj v Rumunsku. Ľady sa prelomili, veci sa pohli. Dostali sme štipendium, takže krok je hneď veselší. Keď zaplatíme tento hotel, tak nám ostane ešte 70 eur. Píšte nám, čo by ste chceli priniesť z tejto nadčasovej destinácie, peniaze ako vidíte sú, nie je problém. Vaše korešpondenčné lístky čakáme na adrese, Sibiu, Sibijská 15, Sibiu – Romania.

Človek je predsa len tvor citlivý, často sa mu cnie za kamarátmi, rodinou, domovom. I príde v živote nejedného muža k tomu momentu, keď aj on potiahne soplík, vytlačí slzu a popustí uzdu citom. A nie je nič zvláštne, že takéto niečo sa pritrafí aj junákom z Oravy, ošľahaným vetrom, metlou. I náš Andrej sa len pre vás, našich čitateľov otvoril, a to, čo sme vo vnútri našli, si pozriete.

Človeku zavše chýba niečo ku šťastiu. U niekoho je to láska, u iného peniaze a u Andreja sójový rez.

Ale inak sme si zvykli, aj na neho, aj na Rumunsko. Hoci stále túžime po domove a reči, ktorú nás učila naša dobrá mama, nezúfame. Aj šváby ustúpili mojej palici, aj jedáleň sme našli. Tvrdiť, že nám tu je dobre je ale stále prehnané. Ale žijeme, a napriek ponorke kráčame v ústrety neznámemu a dvom svorkám psov. Čo vám chce ešte povedať Andrej si pozriete aj v druhom videu. Ja sa na dnes s vami lúčim. Zdravím verných fanúšikov nie len v Trnave a u nás doma, ale dokonca na ďalekom východe. S láskou vaša Slávka (to je tá, čo nič nehovorí)  🙂