Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spievaj, spievam,spievame!

Napísal na 17. marca 2015

Čo iné ako Karaoké night nám v tomto semestri mohlo chýbať. Včera večer, v  najlepšom študentskom podniku Cerveze, sa uskutočnil prvý KARAOKÉ NIGHT a ver, že o „škriekajúce“ talenty nebolo naozaj núdzu. Aj tento raz sa niesol v slogane „Zabudni na spievanie v sprche.“

Cerveza si na nás aj tento semester pripravila  najobľúbenejší event semestra, Karaoké.

Ja začnem úplne na začiatku, keď ma oslovil majiteľ Cervezy, že otvára nový podnik. Ja som v tom čase organizoval tretie narodeniny rádia Aetter. On s všimol ako to organizujem, a že viem zmobilizovať viacej ľudí. Dal mi vytvoriť zopár eventov, že ktoré si tu viem predstaviť. Ja som vždy sa chcel zúčastniť Karaoké, pretože rád spievam, nejde mi to a chcel som priestor kde to ukázať. Tak som tu po prvýkrát zorganizoval Karaoké. Karaoké som nevymyslel ja, je všeobecne známe.  Prvé Karaoké bolo naozaj skvelé a toto je v poradí asi 6-7,“ hovorí event manažér Martin Vanko.

Okrem toho, že všetci môžu ukázať čo v nich je, môžu vyhrať otvorený účet na bare. Stačí len urobiť poriadku show.

„Okrem toho, že sa tu môžu ukázať, môžu vyhrať aj otvorený účet na bare v hodnote 15eur. Jediné čo k tomu potrebujú, je urobiť show. Nemáme žiadnu porotu, ani ja nie som v porote. Po skončení Karaoké, keď  dospievajú všetci obehnem stoly, spýtam sa, kto ich najviac zaujal a snažím sa byť objektívny,“ dopĺňa Martin Vanko.

Ak si myslíš, že škriekaš lepšie ako ostatní a vieš urobiť neskutočnú show, že spadneme do kolien, prídi na ďalšie Karaoké. Viac o udalostiach, ktoré sa chystajú v Cerveze sa dozviete na ich FB stránke.

„Karaoké večer sa mi páči stále, tak ako každá udalosť. Už som spievala, spievala som vianočnú pesničku od rádia Aetter“. (Barbara)

„Karaoké sa mi páči ako väčšina akcií, ktoré sa organizujú v Ceveze“. (Július)

„Páči sa mi tu veľmi. Spievať sa mi ešte nechce ísť, keďže som len teraz prišla a ešte nie som dostatočne opitá“. (Michaela)

Barbara Hricišinová

[Best_Wordpress_Gallery id=“5″ gal_title=“Karaoke night“]