Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Tvárou ciderov Strongbow je komička Evelyn. Nakrúca videá z Londýna

Napísal na 18. marca 2015

Tvárou ciderov Strongbow je komička Evelyn. Nakrúca videá z Londýna

Tvárou cievelyn_32derov, ktorými nedávno spoločnosť Heineken rozšírila svoje portfólio na slovenskom trhu, je komička Evelyn. Evelyn je na Slovensku známa vďaka krátkym videám, v ktorých vystupuje napríklad ako modelka Gisele či východniarka Gitka, ktorá musí zvládať každodenné starosti manžela Jozefa. Na svojej facebookovej stránke má v súčasnosti viac ako 138-tisíc fanúšikov. Gitka sa už niekoľko dní chystala do Anglicka na brigádu. Používateľom túto informáciu komunikovala Evelyn prostredníctvom niekoľkých videí na svojej facebookovej stránke, pričom doposiaľ neodhalila, o akú prácu sa jedná. Až posledné video ukázalo, že Gitka spolu s Jozefom pracujú v Anglicku, v závode na výrobu cidera Strongbow, ktorý je pôvodom z britského trhu. Za kampaňou stojí reklamná agentúra Made by Vaculik.Porotcovia po kritike skončili

Dvoch porotcov novozélandskej verzie speváckej súťaže X Factor vyhodili po tom, čo ich kritika zašla podľa producentov až priďaleko. O prácu prišli speváci / manželia Natalia Kills a Willy Moon, ktorí sa pustili do zovňajška jedného zo súťažiacich. Porotkyňa tvrdila, že kandidát Joe Irvine, ukradol štýl jej manžela, že je nechutný a že sa hanbí byť v šou ako takej v jeho prítomnosti. Jej muž zas na adresu nádejného speváka povedal, že vyzerá ako literárny masový vrah Norman Bates oblečený do šiat svojej matky. Od ich vyjadrení sa dištancovala aj ďalšia členka poroty Melanie Blatt či sponzori šou, napísal denník Guardian. „Kandidáti dávajú do tejto súťaže všetko a mali by očakávať, že dostanú feedback a kritiku, ktorá je profesionálna a konštruktívna. Nemáme dôveru, že Kills a Moon sú tí správni ľudia, ktorí môžu vykonávať úlohu porotcov X Factora a preto okamžite opustia šou,“ uviedla stanica TV3 v pondelok, deň po odvysielaní kontroverzného vydania.


Za návrat moderátora Top Gearu sa podpísalo skoro milión ľudí

jeremy_clarksonPozastavenie motoristickej relácie Top Gear vyvoláva naďalej vo Veľkej Británii značný odpor veľkej časti divákov. Tí spustili online petíciu, ktorá mala v utorok dopoludnia už viac ako 945-tisíc signatárov. Otázne je, či zozbierané podpisy budú mať vplyv na posudzovanie prípadu zo strany BBC. Internetová petícia má názov Bring Back Clarkson, teda Vráťte nám Clarksona. Moderátora Top Gearu BBC suspendovala po tom, čo sa prevalil jeho konflikt z nakrúcania relácie – počas výroby v Newcastli mal napadnúť člena štábu za to, že nezabezpečil teplú stravu.

 

Text: Veronika Buláková
Zdroj: medialne.sk


Pokračovať v čítaní