Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na 21. 27. a 28. marca

Napísal na 19. marca 2012

Láka aj teba práca v reklame? Ak si študentom 4. a 5. ročníkov marketingu, masmediálnej komunikácie alebo príbuzného odboru, práve pre teba je tu skvelá možnosť realizovať sa. Spoločnosť Wiktor Leo Burnett hľadá brand manažéra, ktorý vypracuje projekt a doručí ho elektronicky alebo osobne na recepciu spoločnosti do 28. marca 2012. Víťaz najlepšieho projektu okrem samotnej realizácie získa trojmesačnú platenú prax v reklamnej agentúre roka 2011, neoceniteľnú profesijnú skúsenosť či možnosť získať dlhodobú prácu. Viac informácií o súťaži nájdete na webovej stránke školy alebo na www.wlb.sk.
Čas sa kráti, tak neváhaj a ukáž, čo v tebe je!
__________
Študentský filmový klub Watch&Think pre vás opäť pripravil zaujímavú diskusiu, ktorá sa uskutoční v stredu, 21. marca 2012 na Nám. J. Herdu na prízemí budovy v miestnosti S02. Diskusia bude na tému „Oprášme spolu históriu“.
Filmový klub Watch&Think vznikol z iniciatívy študentiek katedry politológie UCM v Trnave s podporou organizácie Človek v ohrození. FK ponúka možnosť vzhliadnuť dokumentárne filmy s politickým podtextom a spoločne diskutovať o problémoch týkajúcich sa slovenskej spoločnosti s pozvanými hosťami.
Viac o možnostiach filmového klubu, podmienkach členstva či informácií o blížiacej sa akcii a mnoho ďalšieho si môžete vypočuť už dnes večer v Aetter servise v reportáži s Vierkou Žúborovou od 18.00 hod.

__________

Ak radi čítate a zaujímate sa o zahraničné odborné knihy z filozofie, masmediálnej komunikácie, prírodných a sociálnych vied z renomovaných svetových vydavateľstiev, tak zbystrite pozornosť. Srdečne Vás všetkých pozývame na 13. ročník Týždňa slovenských knižníc. Predajná výstava sa uskutoční v hlavnej budove UCM v Trnave na prízemí v zasadačke rektora v utorok 27. marca od 12:00 do 17:00 a v stredu od 10:00 do 16:00 hodine. Prídte a určite neoľutujete a domov si odnesiete zaujímavú knihu.

 

Všetky potrebné informácie sa dozviete aj v Aetter servise vždy v pondelok o 18:15 alebo na stránke rádia Aetter v podcaste Aetter servisu.

Text, foto: Tím Aetter servisu


Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com