Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Kollárovci v Rádiu Aetter

Napísal na 16. októbra 2017

Rádio Aetter sa dočkalo príjemnej návštevy. Do nášho štúdia zavítala kapela Kollárovci, ktorá práve tento rok oslavuje 20. výročie svojho založenia. A hoci bol piatok trinásteho, Kollárovci svojou prítomnosťou niekomu splnili sen…

Kollárovci v štúdiu rádia Aetter

V piatok trinásteho (13.10.2017, pozn. red.) si do nášho štúdia našli cestu Kollárovci. Kapelu zastupovali v štúdiu bratia Tomáš a Štefan, ktorí odpovedali na rôzne zvedavé otázky moderátora Peťa. Ten si celý takmer hodinový rozhovor užil a bol to práve on, komu Kollárovci splnili sen.

Kollárovci sú moja srdcovka a som veľmi šťastný, že som ich mohol privítať v našom rádiu. Týmto sa mi splnil jeden z mojich snov a som rád o to viac, že to bol narodeninový darček pre mňa.“ 

 

Nové CD Neúprosný čas

Príjemne pôsobiaci frontmani skupiny odpovedali napríklad aj na to, či chodili poctivo na prednášky alebo radšej využili absenčky.

Kollárovci priniesli (okrem seba) aj zopár nových CD-čiek s názvom Neúprosný čas. Peťo ich už zopár rozdal, ale nemusíte zúfať. O zvyšné nosiče budete môcť súťažiť v našom vysielaní. Sme veľmi radi, že Kollárovci prijali pozvanie do vysielania a veríme, že sa v našom štúdiu čoskoro objaví ďalšia známa osobnosť alebo skupina.

 

Foto: Rádio Aetter

Označené ako