Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Cena lístka sa každoročne odvíja od headlinera a podmienok Mestskej športovej haly

Napísal na 16. októbra 2017

Už o 2 týždne – v pondelok 30.10.2017 sa Mestská športová hala zmení na miesto najväčšej študentskej párty, ktorá sa v Trnave koná každoročne už pod značkou Beánia trnavských univerzít. Ide o spojenie všetkých študentov v Trnave, bezohľadu na to, či študujú na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, na Trnavskej univerzite alebo na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave.

Organizátorom tohtoročnej Beánie trnavských univerzít sú aj tento rok Trnavskí študenti a pri príležitosti osláv 20. výročia založenia UCM sa k nim pridala aj samotná univerzita. ,,Každý rok organizujú túto beániu študenti zo všetkých univerzít v Trnave, ku ktorým sa tento rok pridala aj UCM. Je to z dôvodu, že naša univerzita chce, aby aj jej študenti pocítili, že je tu pre nich a tento rok oslavuje krásne jubileum – 20 rokov,“ povedal pedagóg UCM Mgr. Andrej Brník, PhD.

Cena lístka je tento rok 12 eur, namieste 15. Organizátori si pripravili aj špeciálnu akciu – prvých 300 lístkov len za 9 eur. Pre prvých 100 prvákov však je pripravená ešte väčšia bomba – lístok za 7 eur. Okrem toho si budú môcť študenti kúpiť zvýhodnený lístok aj partnerov Beánie trnavských univerzít – v obľúbenom študentskom podniku Cerveza a na diskotéke v Monkey clube. Sledujte event Beánia trnavských univerzít, všetky dôležité informácie budú uverejnené práve tam.

,,Každoročne sa cena lístka odvíja najmä od headlinera, ktorým je tento rok populárna kapela INE KAFÉ, a takisto od podmienok, ktoré nám dá Mestská športová hala v Trnave. Tento rok sme museli aj kvôli obmedzenej kapacite 1500 študentov zvýšiť vstupné na 12 eur v predpredaji, ale zároveň sme prišli aj s mnohými benefitmi, ako 300 lístkov za 9 eur, pre prvých 100 prvákov lístky za 7 eur či zvýhodnené lístky v Cerveze a v Monkey clube,“ povedal na margo ceny lístkov jeden z organizátorov, študent Materiálovotechnologickej fakulty Peter Briš.

Predpredaj lístkov je naplánovaný na túto stredu 18.10. v priestoroch UCM, TRUNI aj MTF. Všetky aktuálne informácie nielen o predpredaji, ale aj o samotnej akcii, ako aj o partneroch a sponzoroch budú uverejnené na facebookovej stránke Trnavskí študenti a v udalosti Beánia trnavských univerzít.

Akciu podporili:

Generálny partner Smart Taxi Trnava.

Hlavní partneri: Absolut, Zavarska shopping, MH Repro, Fond na podporu vzdelávania, Topfest

Partneri: Vinotéka Cassalle, Cerveza, Monkey club, City sushi Trnava, Forky’s Trnava, Baldisimi, Hit UCM Trnava

Mediálni partneri: Rádio Aetter.sk, FMK UCM

Hlavný organizátor: Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Trnavskí študenti

Zdroj: tlačová správa


Pokračovať v čítaní