Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hlavné správy z Aetter servisu 4

Napísal na 19. marca 2017

Prinášame vám ďalšiu dávku reportáží a nahrávok z celého týždňa. Tentoraz boli naši redaktori na DOD UCM, držali palce tímu rádia Aetter na jarnom Pohári dekanky FMK a zozbierali mnoho blahoželaní k šiestym narodeninám rádia Aetter.

V stredu večer došlo k „menšej“ technickej chybe v štúdiu rádia a Hlavné správy s Peťou Pupalovou sa nenahrali na záznam – to však vôbec nie je problém. Jednotlivé reportáže a nahrávky si môžete vypočuť nižšie v článku, takže vám opäť nič neunikne.

Minulý piatok sa všetky fakulty UCM spojili a zorganizovali Deň­­ otvorených dverí. Viac vám prezradí redaktor Michal Petro.

Členovia Aetteru tiež pomáhali na DOD UCM.

Naše rádio oslavuje narodeniny, a tak si jeho členovia zaspomínali na svoje začiatky. Ako sa Aetter rozvíjal, zisťovala redaktorka Alžbeta Sujová.

K šiestym narodeninám Aetteru zablahoželali aj naši študenti či pedagógovia:

Dekanka Dana Petranová a prodekanka Juliána Mináriková zapriali rádiu nasledovné:

Všetkých #fmkpeople a sympatizantov nášho milého Rádia Aetter pozývame na oslavu 6. narodenín, ktorá bude už v utorok. Stretneme sa spoločne u nás v štúdiu rádia na Skladovej a tešiť sa môžete aj na tortu a malé občerstvenie. Okrem toho, vedeli ste, že máme aj nové mikiny?

Darček k narodeninám – nové Aetter mikiny, v ktorých budeme prezentovať našu almu mater na súťaži Rádiorallye 2017.

­­Turnaj o pohár dekanky je každoročnou tradíciou. Tento školský rok sa ale netradične odohral aj na jar. Viac nám prezradil organizátor Patrik Putera:

Tím rádia Aetter.

Víťazom turnaja sa stali hráči TEDI United, ktorí vo finále porazili FC Hulianovo. Na treťom mieste sa umiestnili chalani zo Spartak KOMU, ktorí po penaltách zvládli duel s Račianskymi špílmachrami. Najlepším hráčom turnaja sa stal Gabo Vincze z FC Hulianovo, najlepším strelcom 8-gólový Thomas Issa taktiež z FC Hulianovo a najlepším brankárom sa stal Erik Rybanský zo Spartak KOMU.

 

FOTO: Facebook – UCM Univerzita sv. Cyrila a Metoda v TrnaveAetter, Matej Bruchala / MatthewDesign

 


Pokračovať v čítaní