Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Už 6 rokov ladíme s Vami

Napísal na 21. marca 2017

V našom štúdiu a za našimi mikrofónmi sa za ten čas vystriedalo mnoho hostí, moderátorov a redaktorov. Už 6. rok si rádio Aetter môžete naladiť prostredníctvom internetu.

Priestory, v ktorých sa v súčasnosti nachádza štúdio, boli kedysi zapratané – bol to sklad. Rádio vybudovali študenti od nuly, s technickou a finančnou pomocou fakulty. Začiatky boli podstatne iné. Prví moderátori si nahrávali svoje relácie dopredu, neskôr vysielali naživo s pomocou technika. Dnes si už moderátor v štúdiu vystačí s technikou sám.


Prvé štúdio rádia Aetter

Súčasné štúdio

 


Ladíme s vami už viac ako 2 191 dní

Spravodajstvo rádia Aetter naladila do live vysielania jej niekdajšia šéfredaktorka Karin Kubíková. Bežné moderované vysielanie sa obohatilo o moderátorov spravodajstva a pravidelný prísun informácií. V jej šľapajách dnes pokračuje Petra Pupalová, ktorá svedomito pripravuje seba i nových redaktorov. Šesť rokov Aetteru zladila do jednej reportáže naša redaktorka Alžbeta Sujová.

Okrem množstva moderátorov a redaktorov sa v aetterovskom štúdiu vystriedalo aj veľa hostí. Umelci, pedagógovia či športovci nám pomáhali zdokonaľovať sa vo vysielaní. Niektorí z nich nám aj milo zaželali 🙂

O študentoch FMK je známe, že sú mladí, moderní a dynamickí. Snažíme sa, aby to spĺňal aj Aetter. Neustále pracujeme na zlepšovaní nášho vysielania nielen prostredníctvom rôznych workshopov. Naším cieľom je, aby si nás naši poslucháči zapli a ladili s nami. Zatiaľ je to možné iba cez internet…

Veríme, že už onedlho si nás budete môcť naladiť aj na Vašom rádiu. Čoskoro sa tiež dozviete, ako nám môžete pomôcť splniť si tento sen a dať nám narodeninový darček.

Všetko najlepšie Aetter! 🙂

Označené ako

Pokračovať v čítaní