Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

#fmkpeople naprieč Európou

Napísal na 4. apríla 2016

333140216205206_84636100Jeden tím, traja členovia, sedem dní a dvadsaťštyri plechoviek červeného býka. Toto sú výstižné pojmy pre známu „redbullácku“ akciu CAN YOU MAKE IT?. Vysokoškoláci z päťdesiatich krajín sveta dostali príležitosť precestovať Európu a práve študenti z našej fakulty sa tejto príležitosti chopili.

 

anettIch úlohou bude 12.apríla vyštartovať zo štátu plného divných mužov v károvaných zásterách a s gajdami pod pažou. Reč je o hlavnom meste Škótska – Edinburghu. V priebehu jedného týždňa sa musia zastaviť na minimálne šiestich checkpointoch, kde ich čakajú zaujímavé úlohy. Na základe týchto faktov konštatujeme, že členovia BOBBLEHEADZ neboli počas detstva na žiadnej škole v prírode s animátormi a preto sa rozhodli svoju dobrodružnú energiu využiť práve v tomto projekte. Ich cieľovou stanicou je neoficiálne najväčšia pekáreň špecializujúca sa na pozdĺžne, dvojmetrové rožky. Romantický Paríž. Je na kreativite Anett, Peťa a Mateja ako budú cestovať, čo budú jesť a kde budú spať. Jedno je však isté : ich peniaze, mobilné telefóny či platobné karty budú zapečatené v obálke a  jediným platidlom, ktoré budú môcť využiť, bude 24 plechoviek energetického nápoja.

anetĎalšími povolenými spôsobmi, ako sa môžu dostať z bodu A do bodu B, sú len kreativita, šarm a schopnosť prehovoriť pilota lietadla, že miestenka v prvej triede za dve plechovky je dobrý deal. Ich spanilú jazdu naprieč rodným kontinentom môžete sledovať spolu snami na ich facebooku https://www.facebook.com/bobbleheadz.svk/?fref=ts a rovnako máte možnosť byť pozorovateľmi  instagramového profilu tejto šialenej trojice (https://www.instagram.com/bobbleheadz.svk/) . O ich pocitoch pred cestou sa môžete dozvedieť už budúci týždeň v pondelok, v pravidelnom vysielaní Viky a Peťa o 16.30. Všetci pevne veríme, že 19. apríla uvidíme študentov z radov FMKPeople pod Eiffelovkou a držíme im palce!

 

 

Text: Viky Chovancová