Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Viac ako len obyčajný študent

Napísal na 4. apríla 2016

Lukáš Patrik nie je len prvákom na FMK UCM. Okrem toho, že študuje masmediálnu komunikáciu sa rozhodol na sebe zamakať už v prvom ročníku. Talentovaný Luky pôsobí v produkčnej spoločnosti Inhuman Arts, ktorá vznikla približne pred rokom. Ich hlavnou doménou je točenie klipov, okrem toho však točia aj reklamy a tvoria dokumentárne videá. Viac o ňom sa dozviete aj zajtra vo vysielaní rádia aetter.sk od 16:30. 

Inhuman arts môžete nájsť TU.

Dva klipy za necelý mesiac
Spolu so svojou crew sa Lukášovi podarilo podieľať sa hneď na niekoľkých hudobných klipoch mladých rapperov. Prvý vyšiel 13. Marca pre Piešťanského rappera Mireza. Tento klip, ktorý je starý ani nie mesiac má na svojom účte už niečo cez 3700 zhliadnutí. Celkom slušné, čo myslíte?

Druhý počin spoločnosti Inhuman arts, ktorej je Lukáš členom je klip pre rodáka zo Šale. Volá sa Dejvo a tiež sa môže píšiť ,,titulom“ rappera. Videoklip vyšiel včera a nám v redakcii sa páči. Čo hovoríte vy?

Ak chcete o Lukášovi a jeho práci vedieť viac určite si zajtra, 5.apríla od 16.30 zapnite stream rádia Aetter kedy ho vyspovedajú Adam a Dominika.


Pokračovať v čítaní