Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zoznam seriálov, na ktoré sa (ne)tešiť (časť druhá)

Napísal na 4. októbra 2013

Druhá časť noviniek o seriáloch, ktoré od jesene (ne)pokračujú

 

Minule sme si vzali na paškál hlavne stanicu FOX. Tentokrát sa zameriame na hlavnú zásobáreň sitkomov CBS, ale pozrieme sa aj inam…

 

Matka je odhalená, šou pokračuje! Nejakým podobným heslom sa zrejme riadia tvorcovia pondelkového ťaháku stanice CBS How I Met Your Mother. Záverečná séria populárneho sitkomu si bude podávať ruky s čoraz populárnejšími Dvomi dievčatami na mizine (2 Broke Girls). Tieto kúsky tvoria najdôležitejšiu časť pondelkového programu. Utorky budú patriť Námornému vyšetrovaciemu úradu (NCIS) a štafetu od nich preberú parťáci z NCIS: Los Angeles. Aby toho násilia a kriminálnych prvkov v hlavnom vysielacom čase počas utorkových večerov nebolo málo, pridá sa Lovec zločincov (Person Of Interest).

criminalminds

 

 

 

 

 

Američania sa prosto v tom násilí vyžívajú. Inak si neviem vysvetliť nasledujúci deň. Nekonečný (ale stále populárny) seriál o vyšetrovateľoch z mesta hriechu CSI: Las Vegas sa prehupne do svojej štrnástej série. Solídne, nemyslíte? Sekundovať mu budú prieniky do mysle kriminálnikov v Criminal Minds (Myšlienky zločinca).

 

 

csi_nyA teraz k jednému veľkému koncu… Gary Sinise si už vrahov nezachytá. Nebude mať kde. Zrušili mu seriál. CSI: New York sa podľa príkladu sesterského CSI: Miami rozlúčil s divákmi a už sa (napriek nie úplne mizernej sledovanosti vysielať nebude).

 

 

 

 

mennews-620x320

Poďme k veľkým pokračovaniam… The Big Bang Theory (Teória veľkého tresku) s neľudským Sheldonom pokračuje svojou siedmou sériou. Dobrá sledovanosť a spokojnosť divákov zaručila nezmenený čas a nové zmluvy pre protagonistov sitkomu. Čo viac si môžu tvorcovia priať? Snáď len to, aby sa darilo aj ich druhému seriálu. Pretože v prípade Dva a pol chlapa nemajú nič isté. Teda okrem tejto série. Jake si zahrá úplne minimálne a po „veľkom odhalení“ z prvej epizódy jedenástej série sa zdá, že nápady na vtipné zápletky dochádzajú. A ako je to so sledovanosťou? No… Snáď sa bude zlepšovať, inak… Ale ako skalný fanúšik poviem – radšej si to nepredstavujme.

 


Hawai 5-0
sa napriek skromnejšej sledovanosti (výrazne ovplyvnenej piatkovým vysielacím časom) prebojoval aj do ďalšej sezóny. S odretými ušami sa tam dostal aj Mentalista. Ak sa však sledovanosť nezvýši, novej série sa nedočkáme.

Populárny Breaking Bad končí. Úspešný seriál nedostal pre novú sezónu zelenú a fanúšikom ostali oči pre plač. Pokračuje však Homeland, a to svojou treťou sériou.

 Epidode 207

A na záver trailer na novinku, ktorá sa javí zaujímavo už len preto, že v nej hrá starý dobrý Robin Williams. The Crazy Ones bude bojovať o divácku priazeň na CBS počas štvrtkových večerov.

Napísal: Ján Janočko


Pokračovať v čítaní