Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozvánky na stredu 9.októbra

Napísal na 6. októbra 2013

calendar1Druhá októbrová streda bude určite bohatá na udalosti. Od 9:00 ráno bude v učebni BM 231 (nad vrátnicou) na Skladovej ulici prebiehať konkurz do univerzitného rádia. Aetter plánuje posilniť svoje rady  na rôznych pozíciách, preto by nemal váhať nikto, kto chce akokoľvek prispieť k jeho fungovaniu. Obsadzovať sa budú nielen redaktorské a moderátorské pozície, ale hľadajú sa aj web redaktori, technici i marketéri. Zástupcovia rádia budú k dispozícii až do 17:00, aby preverili, čo vo vás je.

Večer o 20:00 hod. sa v Art Klube sa uskutoční pravidelná akcia Trailer Watch s podtitulom Najzaujímavejšie filmy zajtrajška. Ide o premietanie trailerov tých najzaujímavejších filmov, ktoré ešte len majú prísť do našich kín ku koncu roka 2013. Rozdelené budú do štyroch kategórii, a to :
1. Filmy, ktoré pôjdu v našich kinách do konca roka
2. Európske snímky
3. Filmy s oscarovými ambíciami
4. Celosvetové premiéry jeseň/zima
K premietaniu je pripravené aj sprievodné slovo a vstupné je 1 €.

Deň bude končiť na parkovisku pred Fakultou masmediálnej komunikácie na Skladovej ulici, kde sa v podsvietenom party stane odohrá unikátny battle dvoch DJ-ov – CUKERA a SHIMA. Okrem toho si každý účastník môže doniesť slúchadlá i vlastný zdroj muziky a počúvať či zatancovať si tak na hudbu, ktorá sa mu páči. Podujatie má názov Red Bull Silent disco a vstup je voľný.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com