Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Zlatý Bažant si do virálu najal Hessa Jašteráka. Veští z pexesa

Napísal na 11. marca 2015

Zlatý Bažant si do virálu najal Hessa Jašteráka. Veští z pexesa

Značka Zlatý Bažant do svojej kampane nasadila „hviezdneho veštca“ Hessa Jašteráka. Známy je z jojkárskej skeč šou Haló a aktuálne aj z markizáckeho Kredencu. Vo virálnom videu predvádza veštbu z pexesa. Presnejšie divákom ponúka svoju pexesuálnu poradňu. Zlatý Bažant k pivnej novinke hľadal netradičnú a zaujímavú formu, ktorou by vedel pivnú špecialitu odprezentovať. Práve cez Hessa a jeho veštiareň prestavil produkt nenásilne a zábavne.


Pokuta za príliš biele zuby

Crest_3D_whiteČínsky regulátor udelil pokutu takmer milión dolárov spoločnosti Procter & Gamble, ktorá vlani v krajine promovala zubnú pastu Crest klamlivým spotom. Podľa šanghajského Úradu pre reguláciu priemyslu a obchodu boli účinky produktu v reklame prezentované prehnane – zuby účinkujúceho boli digitálne upravené do belšej podoby. Sankcia vo výške vyše 960-tisíc dolárov je podľa miestnych médií zrejme najvyššia svojho druhu za reklamný prešľap v Číne. Výrobca spot stiahol už v polovici vlaňajška, k aktuálnej pokute sa zatiaľ spoločnosť nevyjadrila.


Hosť moderátorke: Držte ústa. Tá mu vysvetlila, kto je pán

Novinárky to v arabskom svete niekedy nemajú ľahké. Hlavne ak patria k ich respondentom muži s ortodoxným pohľadom na postavenie žien v spoločnosti. To neznamená, že by si nevedeli obhájiť svoju pozíciu. Libanonská moderátorka Rima Karaki sa v nedeľu kultivovaným spôsobom ohradila voči učencovi Šejkovi Al-Seba’imu, ktorý sa vyjadroval k téme kresťanov pridávajúcich sa na stranu ISIS. V nasledujúcom videu si môžete pozrieť jej asertívnu reakciu.

Text: Veronika Buláková
Zdroj: medialne.sk