Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

V Jame zavládne vianočná atmosféra

Napísal na 1. decembra 2018

Kabinet eventov Vás pozýva na Vianočný event, ktorý sa uskutoční dňa 3. 12. 2018 v Jame pri knižnici. Môžete sa tešiť na občerstvenie, vianočné filmy, súťaže a spevácke vystúpenia študentov našej školy. 


Aj vy máte pocit, že sa z Vianoc, ktoré sú sviatkami pokoja, lásky a odpustenia, vytráca hlavné posolstvo a nahrádza ho hektika a konzum? Nemyslite si, že ste jediní. Rovnaký pocit máme aj my. Preto sme sa rozhodli obohatiť náš event myšlienkou, ktorá sa nesie samotným posolstvom Vianoc. Naše motto: ,,Ak dokážeš podať ruku tomu, kto ťa urazil, tak vtedy sú Vianoce” presne vystihuje fakt, že sa počas roka udeje veľa vecí, ktoré nám nie sú príjemné. No ak sa pokúsime zabudnúť na hnev, máme možnosť spoznať pravý zmysel Vianoc.

Čo má v živote naozaj cenu? A aké dôležité je vedieť povedať prepáč alebo odpúšťam ti? Na tieto otázky budeme spolu hľadať odpovede počas sledovania krátkometrážnych filmov, ktoré sme si pre vás pripravili.

Našim hlavným cieľom ale bude vytvoriť príjemnú atmosféru, aby sa každý aspoň trochu odreagoval a príjemne naladil na Vianoce. Určite k tomu prispeje nielen naša predvianočná medicína, cukrovinky či medovníky, ale aj spevácke vystúpenie našich šikovných študentov – Barbory Hazuchovej a Martina Cisára.

Na Vianočnom evente vystúpia študenti našej univerzity – Martin Cisár a Barbora Hazuchová. Foto: Lukáš Patrik, Lucia Žofčíková

Okrem toho, bude mať každý možnosť zapojiť sa do súťaží o skvelé ceny. Medzi nimi sú aj poukážky od našich sponzorov, za ktoré im ďakujeme.

Na záver sme si povedali, že tento rok predbehneme všetky komerčné stanice, a pustíme vianočné filmy, rozprávky a skladby ako prví!
Tešíme sa na vás a veríme, že tohtoročné Vianoce budú, ako pre nás, tak aj pre vás možno trochu iné 😉