Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Úderom za študovňu

Napísal na 29. novembra 2013

The Measure: ping-pong
TRNAVA. Nič nie je lepšie, ako možnosť zašportovať si a ešte pri tom podporiť dobrú vec. Preto som sa bez váhania pridala a musím povedať, absolútne to nepovažujem za stratu času.

 Mám na mysli prvý ročník FMK Pink-Pongu, ktorý v sebe niesol okrem chuti vyhrať aj snahu naplniť pokladničku o nejaký ten príspevok putujúci na študovňu. Vo Štvrtok (28.11.) sa táto akcia odohrávala práve v JAME. Od 9.30 až do 10.30 sa hráči iba rozpinkávali a neskôr prišiel neúprosný boj.

Registrovať sa cez facebook bolo možné za jedno euro a na mieste za euro päťdesiat. Dokopy sa zúčastnilo 50 ľudí, z toho 25 súťažilo. Hráči boli rozdelení do dvoch kategórií, chlapci a dievčatá. Hoc nežnejšie pohlavie neoslnilo počtom, vo výkonoch sa hanbiť nemuselo. Pravdepodobne ich povzbudila aj výborná atmosféra, sprevádzajúca celú akciu. V prestávke medzi zápasmi  sa hral kolotoč, alebo beer pong. Nemohlo chýbať ani občerstvenie, o ktoré sa postarali dievčatá z akcie Jummi palacinky. Vzájomná spolupráca prospela obom stranám výdatným spôsobom.

Keďže sama som sa zúčastnila (neveriacky v kategórii dievčat), nemôžem inak, než vyjadriť spokojnosť s týmto skvelým podujatím a prvé miesto ma nesmierne teší. Nebudem však robiť rozhovor sama so sebou a tak som sa opýtala hneď dám stupienkovo za mnou.

,,Išla som len okolo pozrieť sa a nakoniec som sa prihlásila. Nečakala som, že postúpim aj ďalej a nakoniec sa umiestnim na 3. mieste. Na to, že som túto akciu nemala v pláne,  sa teším aj za bronz. Som rada, že som si mohla zahrať a zabaviť sa, pretože nemám veľa príležitostí zahrať si ping pong.“

,,V prvom rade som vôbec netušila, že sa takáto akcia organizuje, no som rada, že som sa nechala nahovoriť. Bol to naozaj príjemný a oddychový deň. Hrala by som na podobných športových akciách častejšie,“

Ping pongoví nadšenci zúfať nemusia, už v marci sa plánuje podobná akcia. Síce s inými organizátormi, ale veríme, že aj im sa podarí zopakovať Štvrtkový úspech.

 1479404_555653591187499_1832803187_n

Text: Katarína Martinková

 

 


Pokračovať v čítaní