Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Topvar opäť poteší kalendárom najkrajších čašníčok

Napísal na 29. októbra 2013

Topvar opäť ulahodí štamgastom kalendárom najkrajších čašníčok

02717801f8

Kalendár so svojimi sexi letuškami nemá len spoločnosť Ryanair, ale aj pivná značka Topvar. Tá v rámci konceptu „Chlapi vedia prečo“ druhý rok po sebe poteší oko slovenských štamgastov vlastným kalendárom. Jeho tvárami sú finalistky súťaže o najkrajšiu barmanku a čašníčku, ktorú pivovar odštartoval v priebehu letných mesiacov vo vybraných regiónoch Slovenska.
„Z hlasovania vzišlo dvanásť dievčať s najvyšším počtom hlasov, ktoré aspoň na jedeň deň opustili pracovnú rutinu a zúčastnili sa profesionálneho fotenia Topvar kalendára na rok 2014,“ vysvetľuje Topvar.

 


Prima chce od ľudí videá do Diváckych správ. Za najlepšie zaplatí

indexK projektu vznikol web Natocvideo.cz, kde diváci okrem inštrukcií nájdu postupne aj „akadémiu nakrúcania“. Česká komerčná televízia Prima od budúceho týždňa začne vysielať Divácke správy. Základom jednotlivých reportáží budú videá zaslané divákmi. Program bude súčasťou večernej spravodajskej hodiny, vysielať sa bude každý večer o 19:40.
„Rozhodli sme sa dať divákom šancu, aby sa skutočne aktívne zapojili do tvorby obsahu spravodajstva. Videá od divákov budú tvoriť základy jednotlivých reportáží. Naši redaktori potom reportáž len dotvoria,“ uviedla šéfredaktorka spravodajstva a publicistiky Jitka Obzinová.


Viete, prečo si ženy po celom svete vykladajú prsia na rôzne predmety?

Vykladá si vaša manželka svoje prsia na rôzne časti nábytku po byte? Alebo to dokonca robí aj na verejnosti? Ak áno, nepozerajte sa ňu zhrozene a nedávajte jej nepriame návrhy, aby navštívila psychiatra. Ona totiž len bojuje. Pýtate sa proti čomu? Proti rakovine prsníkov aj spolu s ďalšími ženami na svete, ktoré svoje fotografie „vyložených“ pŕs publikujú na sociálnych sieťach. Takzvaný „mamming“ má totiž odbúrať bariéry žien pri návšteve lekára a vyšetrenia mamografom.


Kariéra.sk ponúka v inzeráte miesto europoslanca

kariera_1Web Zoznamu Kariéra.sk ponúkajúci pracovné príležitosti obsahuje od začiatku októbra aj netradičnú ponuku stať sa europoslancom. Ako miesto práce sa uvádza Brusel, ponúkaný plat je definovaný ako suma do 7 957 eur. Inzerát zadala vznikajúca politická strana E-uropa, ktorá o sebe tvrdí, že ako prvá na Slovensku ponúkne voličom v parlamentných voľbách možnosť voliť priamu demokraciu.


Online magazín Mono odštartoval. Začal témou „celibát“

monoOficiálne od utorka je dostupný nový internetový magazín Mono.sk, za ktorým stojí redaktor týždenníka TREND Pavel Sibyla, novinári denníka Sme a ďalší nezávislí žurnalisti. Nový web aj pri spustení deklaruje snahu priniesť články, aké v súčasnosti na slovenskom mediálnom trhu absentujú. Odlíšiť sa majú hĺbkou aj rozsahom – Mono má priniesť takzvanú „dlhú žurnalistiku“ (long journalism). „Mono.sk chce dokázať, že priestor pre ňu, rovnako ako pre poctivé reportáže a analýzy, je aj na Slovensku. Cieľom projektu je navyše naučiť študentov, ako novinárčina vyzerá v skutočnom prostredí,“ uvádzajú autori konceptu.


Joj počíta s novým formátom od Dangla podobným Partičke

DIVADLO: Show Rudiho MülleraV budúcom roku sa na obrazovku dostane nová zábavná relácia z dielne Dana Dangla a jeho producentskej spoločnosti Noemo Production, ktorú vlastní spolu s manželkou Beátou. Televízia Joj ráta s formátom Kukátko. Názov si popri ostatných v týchto dňoch Noemo registruje na Úrade priemyselného vlastníctva. Jojka potvrdila, že na formáte Kukátko plánuje s D. Danglom spolupracovať v roku 2014. Dangl televízii koncom minulého a v prvej polovici tohto roka dodával sketch show Haló, tá sa však nestretla s dostatočným diváckym ohlasom.

 

Zdroj: medialne.sk
Text: Veronika Buláková

 


Pokračovať v čítaní

Další článok

Aetter Foto


Predošlý článok

Aktivitou k úspechu


Náhľad