Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Top 6 zaujímavostí o Venomovi

Napísal na 21. októbra 2018

Len minulý týždeň mala v našich kinách premiéru ďalšia Marvelovka. Venom až na malé chybičky krásy nesklamal. Aké zaujímavosti by si o tomto antihrdinovi mal vedieť?

1. Film má dve potitulkové scény. V prvej sa objaví Cletus Kasady (Woody Harrelson), ktorý by sa mal stať Carnageom. V tej druhej uvidíme krátku scénu z animovaného filmu Spider-Mana: Paralelné svety, ktorý príde do kín ešte tento rok.

2. Tom Hardy podľa kinobox.cz vyhlásil, že z filmu bolo vystrihnutých 30-40 minút, čo je podľa mňa celkom škoda. Vo filme totiž chýba detailnejší pohľad na to, ako si Tom Hardy na svojho nového kamoša zvykal. Zaujímavosťou je aj fakt, že Tom Hardy údajne podpísal zmluvy na tri filmy o Venomovi.

Tom Hardy ako Venom. Zdroj: youtube

3. Čo sa týka dabingu tohto mimozemského parazita, dával sa veľký dôraz na to, aby bol jeho hlas správny. Túto úlohu získal Hank Azaria, ktorý je známy aj dabovaním Simpsonovcov.

4. Venom mal byť pôvodne žena, lenže niektorí predstavitelia Marvelu si v tej dobe mysleli, že ženská postava by pre Spider-Mana nebola dostatočnou hrozbou. V komixovej podobe sa však tieto predstavy neskôr podarili splniť, a tak vznikla She-Venom.

Tom Hardy na motorke. Zdroj: youtube

5. Aj napriek tomu, aký je Venom silný a vypočítavý, má aj on má svoje slabosti. Jeho Achillovu pätou je oheň a hlasné vysoké zvuky.

6. Za prvý týždeň zarobil Venom celosvetovo 205 miliónov dolárov pri rozpočte približne 100 miliónov dolárov. Je teda celkom možné, že sa dočkáme aj pokračovania.

Na aké zaujímavosti si prišiel ty? Podeľ sa s nami v komentári.

Zdroje: youtube.com, itafilm.sk