Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Trnavskí študenti milujú Horkýže Slíže. Zopakuje sa po dvoch rokoch rekordná návštevnosť?

Napísal na 21. októbra 2018

Legendárna a najnavštevovanejšia párty Trnavských študentov s názvom Beánia trnavských univerzít je po roku späť. V pondelok 12.11.2018 sa znova pod jednou strechou stretnú všetci párty študenti z Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, z Trnavskej univerzity a z Materiálovo-technologickej fakulty STU. Je pre nich najväčším lákadlom práve skupina Horkýže Slíže?

Organizátorom Beánií trnavských univerzít je každoročne Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave a jej aktívni študenti. ,,Každoročne sa snažíme vymyslieť čo najlepšie meno, aby sa nám podarilo na tejto akcii spojiť čo najviac študentov študujúcich v Trnave. Pred dvomi rokmi sme nechápali, aký bordel dokázali urobiť chalani z Horkýže Slíže, takže sme sa ich tento rok rozhodli zavolať znova,“ povedal Peter, študent MTF v Trnave.

Po dlhom čase sa podarilo organizátorom ,,zlomiť“ aj najpopulárnejšieho slovenského DJa EKG, ktorého ani Trnava, ani trnavskí študenti dávno v našom meste hrať nepočuli. ,,Milujem študentské žúrky a veľmi rád sa ich zúčastňujem po celom Slovensku. Teším sa, že sa mi konečne po pár rokoch podarí zahrať aj v Mestskej športovej hale pre všetkých trnavských študentov,“ hovorí DJ EKG. 

Peter tiež dodáva, že: ,,Dať dokopy celý lineup, ktorý má potenciál zabaviť takú masu študentov je každoročne veľmi náročné. Tento rok sme však vsadili na istotu a Horkýže Slíže a DJ EKG sme doplnili aktuálne veľmi populárnou a zábavnou kapelov Medial Banana a trnavským djom DJ STANLEY.“ Chalanov z Medial Banana môžete poznať najmä z rôznych festivalov, tento rok zabávali na pódiu tisícky ľudí napríklad aj na GRAPE festival či Uprising festival.

Beánia vznikla kedysi so zámerom privítať prvákov na vysokej škole, aby zapadli medzi svojich starších kolegov. Aj Trnavskí študenti sa snažia prostredníctvom tejto žúrky nielen spojiť študentov navzájom, ale aj vytvoriť prvákom isté zázemie. Z tohto dôvodu majú prváci na ISIC v 1. vlne zvýhodnenú cenu lístka za 9 eur. Beánia trnavských univerzít má každoročne aj DRESSCODE – páni košele či saká a dámy blúzky či krátke šaty. Študenti to vôbec nemusia hrotiť, ide len o to, aby boli trošku slušnejšie spoločensky oblečení a aby sa zábava v pondelok 12.11.2018 v Mestskej športovej hale zmenila na párty na úrovni. Všetky dôležité informácie sledujte buď na Instagrame trnavskistudenti alebo v udalosti Beánia trnavských univerzít. 

Predpredaj lístkov je rozdelený nasledovne:

  1. vlna lístkov – 11 eur (22.-24.10.)
  2. vlna lístkov – 13 eur (5.-7.11)
  3. vlna lístkov – 15 eur (12.11)

Na mieste 15 eur na ISIC / 16 eur bez ISICU

Akciu podporili:

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Trnavská univerzita
MTF STU
Rádio Aetter
Chillpoint Laser Aréna a Virtuálna Realita Trnava
MH REPRO
JOBSPOTT – kariérny veľtrh pracovných príležitostí v Trnave
Hospitality group
Konštrukta Industry
Nicolaus vodka


Pokračovať v čítaní