Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Selena Gomez zaháňa smútok z konca leta piesňou Single Soon 

Napísal na 7. septembra 2023

Obľúbený hit „Calm Down“, na ktorom hosťuje Selena Gomez po boku nigerijského speváka Rema, ešte stále počúvame v rádiách. Tridsaťjedenročná americká speváčka však nepoľavuje vo svojom pracovnom nasadení a pre svojich fanúšikov pripravila ďalší chytľavý track s názvom „Single Soon“.

Meno Selena Gomez je vo svete naozaj známe. Speváčka a herečka, ktorá sa preslávila hlavne vďaka Disney, bola súčasťou nášho detstva. V oblasti popovej hudby doteraz dokazuje, že s ňou treba počítať. Jedna z jej posledných noviniek, Single Soon“, je dôkazom toho, že jej tvorba prináša skvelý hudobný zážitok.

Osviežujúci koniec leta

Nový letný hit oslavuje nezávislosť a sebapoznanie. Ako naznačuje názov, pieseň zahŕňa myšlienku byť single. Nie však ako negatívny stav, ale skôr ako obdobie osobného rastu. Text hovorí o prijatí seba samého pred očami spoločnosti.

Selena Gomez počas natáčania piesne „Single Soon“.
Selena Gomez počas natáčania piesne Single Soon. Zdroj: elle.com

O produkciu songu sa postarali Benny Blanco a Cashmere Cat. Spoločne prichystali príjemný koniec letných prázdnin. Od momentu zaznenia prvých tónov, poslucháčov privíta zmes popu a elektronických melódií. Selenine anjelské vokály skladbe dodávajú autentickosť.

Text a videoklip Single Soon

Text piesne sa zameriava na slobodu a vyrovnanosť speváčky. Verše ako Budem robiť to, čo chcem“ alebo „Zostanem von dlho do noci, ak chcem“ vystihujú jej voľnosť. Gomez vyjadruje, že sa so svojím priateľom čoskoro rozíde a bude single.

Vo videoklipe si speváčka skutočne užíva. Môžeme tam vidieť scény v obývačke, reštaurácii, karaoke bare, v aute či pri bazéne. Selena sa počas celej snímky zabáva s kamarátkami.

Vo svete, ktorý často zdôrazňuje potrebu spoločenského vzťahu, Selena povzbudzuje svojich fanúšikov, aby uprednostnili svoje vlastné šťastie a rast. Posolstvo piesne hovorí, že byť single nie je stav, ktorý treba ľutovať alebo sa zaň hanbiť. Je to skôr spôsob, ako sa zamerať na osobné ciele, vášne a cestu k sebaláske. Selena Gomez a jej „Single Soon“ nás všetkých povzbudzuje, aby sme prijali svoj status slobodných s hrdosťou.

Zdroj: Tlačová správa