Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Selena Gomez je späť s novou skladbou o jej ex

Napísal na 7. novembra 2019

Selena Gomez po dlhej dobe nahrala sólovú pieseň s názvom Lose You To Love Me. Čiernobiely videoklip nakrútili iba na iPhone za pomoci režisérky Sophie Muller.

Selena vo svojej skladbe spieva o svojom ex a opisuje, ako sa vo vzťahu cítila. Existujú len čisté dohady o tom, či myslí Justina Biebra alebo The Weekndna. Ďakuje partnerovi za to, že sa naučila milovať samú seba, takú, aká je. Aj keď cesta k sebapoznaniu ju stála všetko úsilie, nakoniec to zvládla.

Videoklip k piesni Lose You To Love Me.

Vo svojom vyhlásení Selena povedala: „ Je dôležité zdieľať túto hudbu, pretože viem, že sa mnohí môžu stotožniť s faktom, že cesta k objaveniu samého seba všeobecne prichádza cez jazvy v živote. Chcem, aby ľudia cítili nádej a vedeli, že sa na druhú stranu dostanete ako vaša silnejšia a lepšia verzia.“

Selena momentálne pracuje na novom projekte. Sily spojila s hudobným producentom a textárom Bennym Blancom. Ten sa do povedomia ľudí dostal najmä skladbou Eastside, na ktorej spolupracoval s Halsey a Khalidom. Na piesni sa podieľajú aj spevák J Balvin a producent Tainy.

Z videoklipu k novému singlu.

Speváčka a herečka v jednom

Selena Marie Gomez, speváčka, ktorú netreba predstavovať, sa narodila 22.7.1992. Preslávila sa najmä vďaka seriálu Kúzelníci z Waverly. Hrala aj v celovečerných filmoch, ako Popoluška v Monte Carlo alebo Ja, zloduch!.

Okrem herectva sa venuje aj hudbe. Niekoľko rokov spolupracuje s UNICEF. A nielen to, má svoju vlastnú módnu značku „Dream Out Loud“.Jej produkty sa vyrábajú z ekologického alebo recyklovaného materiálu. V kolekcii sú šaty, sukne, kraťasy, topy, saká, šály a klobúky.

Zdroj: YouTube, emma.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com