Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spolupráca Snoop Dogga, bennyho blanca a BTS priniesla novinku, ktorú nikto nečakal

Napísal na 19. augusta 2022

Kórejská chlapčenská skupina BTS, rapper Snoop Dogg a producent benny blanco priniesli začiatkom augusta na hudobnú scénu nový song Bad Decisions. Svieži hit si za krátky čas získal srdcia mnohých poslucháčov.

Producent benny blanco si po viacerých spoluprácach s celosvetovo známymi osobnosťami prizval na pomoc dvojku, ktorá je svojim štýlom odlišná. Spolu s rapperom Snoop Doggom a juhokórejskou chlapčenskou skupinou BTS vytvorili trojku, ktorá prekvapila nemalé množstvo ľudí. 5. augusta vydali nový singel s názvom Bad Decisions. Ten si získal pozornosť mnohých fanúšikov a to najmä pre jeho originalitu, interpretov a celkovom pre spracovanie textu a videoklipu.

Nový hit a pestrý videoklip

benny už raz spolupracoval so skupinou BTS. Tentokrát to bolo ešte viac špeciálne pre spojenie K-popu s rapperom Snoop Doggom. Nový song Bad Decisions je vďaka tomu plný pestrosti, a to od videoklipu až po jeho celkovú melódiu. Do vizuálnej snímky vložili kopu farieb, vtipné scény a aj dobrú náladu, ktorá divákov nabije pozitívnou energiou.

V klipe je benny, ktorý sa pripravuje na koncert BTS, no popri tom ho sprevádzajú nepríjemné prekážky, ktoré ho aj tak nevyvedú z miery. Snímky si získali vďaka tomuto kreatívnemu nápadu milióny vzhliadnutí a veľa fanúšikov. Nový song Bad Decisions tak opisuje šťastie, nadšenie a nádej, a to všetko v tanečnom rytme. V texte je opísaná láska z viacerých uhlov. Každý z hudobníkov opisuje iný pohľad, čo dodáva piesni ešte viac na originalite.

Nový album

Nový song Bad Decisions bude tiež aj jedným zo songov bennyho najnovšieho, v poradí už tretieho albumu, hneď po jeho Friends Keep Secrets a Friends Keep Secrets 2. Týmito dvomi výtvormi si získal obrovské množstvo fanúšikov. Objavili sa tam mená, ako napríklad Justin Bieber, Juice WRLD, Halsey alebo Marshmello.

Snímka z videoklipu piesne Lonely producenta bennyho blanca, ktorí vydal nový song Bad Decisions.
Snímka z videoklipu pre akustickú verziu piesne Lonely, ktorú vytvoril Justin Bieber spolu s bennym blancom, v jeho druhom albume. Zdroj: YouTube.com

Presný dátum nového albumu ešte nezverejnil, avšak fanúšikovia sa majú na čo tešiť, pretože plánuje ešte mnoho spoluprác. Väčšinou každá jeho skladieb prekvapí mnohých fanúšikov, rovnako ako to urobila pieseň Bad Decisions.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár