Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Evelyn bude mať vlastný seriál, Projekt N je tu a reklama na Slovensko!

Napísal na 14. novembra 2014

Evelyn si budeme môcť pozrieť vo vlastnom seriáli

Každý ju pozná a kto nie, ten bude. Mladá komička Evelyn, predovšetkým internetová hviezda, sa dočkala vlastného seriálu. Ten sa bude vysielať od nového roka na televízii JOJ. Momentálne hviezdi aj v šou Kredenc na Markíze. Doteraz sme ju mohli vidieť v jej krátkych vtipných videách, kde predstavuje niekoľko postáv, okrem seba. To sa však zmení v novom seriáli Svet podľa Evelyn. Ten bude celý o tom, ako mladá Evelyn prišla nájsť šťastie a samú seba z Dolného Kubína do Bratislavy. V tom jej budú pomáhať jej noví kamaráti, ktorých stvárnia herci Štefan Martinovič, Mirka Drínová, Barbora Žilecká, no a v novom hite si zahrá aj Jozef Vajda.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Slovensko – krajina priateľov

Nová kampaň od Slovenskej agentúry pre cestovný ruch trvajúca od začiatku novembra do konca decembra prezentuje zimnú dovolenku na Slovensku. Okrem našej krajiny kampaň uvidia aj v susedných štátoch ako Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Česká republika, ale aj v Spojenom kráľovstve vzhľadom na priame letecké spojenie s Londýnom. Popri online kampani nasadili aj rádiospoty, kinoreklamu či billboardy. Kampaň posilnili aj printovou verziou v časopise na palube leteckej spoločnosti uskutočňujúcej lety do Spojeného kráľovstva.

Pozrite sa, či nový spot priláka turistov:

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Projekt N je konečne tu

Po príchode  finančnej skuiny Penta do denníka Sme nastal odchod väčšiny jeho novinárov, o ktorom sme nedávno informovali. Tí spustili nový Projekt N, na ktorom sa podieľa aj bývalý šéfredaktor Sme. Majú už aj svoje logo a prvé špeciálne vydanie môžeme čakať pri príležitosti 17.novembra. Jeho tlačenú podobu získate v predajniach kníhkupectva Martinus a všetci Bratislavčania vo svojich schránkach. Pokračovať budú v januári, kedy spustia web, na ktorý plánujú nadviazať aj s printovou verziou.  Predplatné webu je však vyššie ako pri Sme. Za plnohodnotný digitálny obsah si záujemca zaplatí 29 eur na polroka, v druhej verzii, kde zatiaľ nie je známa časová obmedzenosť, si za 69 eur čitateľ zaplatí plnohodnotný obsah na webe aj printovú verziu. Do januára budú na stránke pribúdať nové texty, web sa oficiálne spustí v januári. Okrem bývalých redaktorov sa určite nevieme dočkať ani karikaturistu Shootyho.

Tu je jeho prvé dielo pred oficiálnym spustením:

shooty

text: Zuzana Hodásová


Pokračovať v čítaní