Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Očakávané animáky sa predstavujú v traileroch

Napísal na 14. novembra 2014

 Rozprávky nás neprestávajú baviť. Tie, ktoré k nám prichádzajú z Hollywoodu majú vždy veľkú divácku odozvu. A nielen u tých najmenších. Humor a príbehy sú často robené na mieru aj dospelákom, ktorí sprevádzajú svoje ratolesti do kina.

Práve animované príbehy sa umiestňujú pekne vysoko pri štatistikách v návštevnosti kín a tak nečudo, že snímky neraz „schytajú“ aj pokračovanie. V prípade Ja, zloduch, sme sa dočkali dvoch častí, Madagaskar sa stal trilógiou.

Napriek tomu, že hlavnými hrdinami boli úplne iné postavičky, diváctvo bolo zaujaté tvormi, ktoré vlastne mali robiť len ozdobu a odbočku od hlavného deja. A popularita im stúpla tak, že sa dočkáme samostatných filmov s tučniakmi a mimoňmi. Prinášame niekoľko dôležitých faktov o jednotlivých filmoch, ktoré môže byť úplnými trhákmi ale aj prepadákmi.

penguins-madagascar-All-Bark-poster

Film: Tučniaky z Madagaskaru

Premiéra: 27.11.2014

Koho budeme v originálnom znení počuť: John Malkovich, Tom McGrath, Benedict Cumberbatch

O čo pôjde: Partia tučniakov (Skipper, Kowalski, Rico a Vojak) bojujú proti nepriateľovi menom Octavius, ktorý je úspešným vedcom a géniom. A chobotnicou. Pri boji so slizkým zloduchom sa na scéne objaví aj konkurenčná jednotka agentov, takže zábava a zaujímavá zápletka sú takmer istotou. K takmer hodinu a pol trvajúcej animovanej snímke nedávno vyšiel soundtrack od Pitbulla a produkčné štúdio si od neho veľa sľubuje. V tomto prípade je však riziko sklamania o trochu väčšie ako pri Mimoňoch…

PHaej3hyIRgRdf_1_mFilm: Mimoni

Premiéra: 25.6.2014

Koho budeme v originálnom znení počuť:Sandra Bullock, Michael Keaton, Pierre Coffin

O čo pôjde: Malé žlté stvorenia z filmu Ja, zloduch už po prvej časti predbehli v popularite ich šéfa, zloducha menom Gru. Po úspechu druhej snímky prichádza aj samostatný film, v ktorom sa pozrieme do histórie toho, ako sa dostala partia jednookých a dvojokých indivíduí až na aktuálne miesto pobytu. Zažijeme dinosaurov, Napoleona ale aj veľký príchod do New Yorku. Aspoň toľko sme vyčítali z traileru na jeden z ťahákov budúceho leta. V tomto prípade sa dá predpokladať väčší úspech ako u Tučniakov z Madagaskaru, hoci od premiéry nás delí viac než polrok.

Spáchal: Ján Janočko