Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Pozrite sa, ako budete vyzerať o 20 rokov a zavolajte si. Stačí pár klikov

Napísal na 24. októbra 2014

Pozrite sa, ako budete vyzerať o 20 rokov a zavolajte si. Stačí pár klikov

Screen_Shot_2014-10-10_at_14.10.41Premýšľali ste nad tým, aké by to bolo porozprávať sa sám so sebou s rozdielom desiatok rokov a dať si dobré rady do života? Vďaka Orangeu a skvelému digitálnemu projektu teraz dostanete túto možnosť. Ako to funguje? Na stránke futureself.orange.com si pustíte webkameru. Program vám zmapuje tvár a na základe toho vás „ostarie“ o 20 rokov. Následne si sami z budúcnosti zavoláte a v rozhraní na spôsob Skype sa môžete so svojim starším JA porozprávať. Je to úplná pecka. A aj keď funkcionalita nie je vždy na 100 percent, rozhodne #Futureself projekt musíte vyskúšať!


Púšť zmapovaná!

Zmapovať svet a zastaviť sa pred púšťou? Nemožné – Google zmapoval arabskú púšť Liwa tak, ako ju tisícky rokov mohli vidieť len tí najväčší cestovatelia. Výsledok mapovania z hrbu ťavy si môžete pozrieť na videu.


Na nových iPhonoch môžu zarobiť krajčíri

ip6_krajcirNové jablkové smartfóny iPhone 6 a hlavne iPhone 6 Plus prešli razantnou zmenou, čo sa veľkosti týka. Pre mnohých fanúšikov mohol byť tento prechod spojený so zvykaním si na horšie ovládanie jednou rukou. Ale pre niektorých aj s komplikovanejším nosením vo vrecku nohavíc. Tento nový problém efektne využili mobilní operátori v Číne a Holandsku. Najali krajčírov, ktorí priamo pred predajňami na počkanie zväčšovali vrecká nohavíc zákazníkov. Stačilo pár minút počkať v župane a noví majitelia mali oveľa hlbšie vrecká. Môže to byť inšpirácia aj pre slovenských krajčírov. iPhone 6 a iPhone 6 Plus sa na Slovensku oficiálne začne predávať už 31. októbra.

Autor: Veronika Buláková
Zdroj: medialne.sk


Pokračovať v čítaní