Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sila Aetter teamu sa prebudila

Napísal na 22. februára 2018

V utorok sa odohral prvý teambuilding moderátorov a redaktorov Aetteru v letnom semestri. Odpálili sme to v Heroes Laser Aréne na Sladovníckej ulici, kde sme takmer vypľuli dušu. Svoje o tom hovorí aj svalovica po celom tele a modrina na mojom ramene. Ak si o laser game ešte nepočul alebo zvažuješ, či to skúsiť, tím Aetter ti rozhodne odporúča ísť do toho.


Boje sa začali o osemnástej hodine. Vyviazli sme bez vážnych zranení, so skvelým pocitom a telom plným endorfínov. Za skvelú považujem možnosť výberu hudby do hry. Na fronte sme tak mohli pobehovať počas perfektných hudobných motívov ako Transformes a Linkin Park, Star Wars, Alien alebo sme so zbraňami v rukách tancovali na piesne z filmov deväťdesiatych rokov.

Je to skvelý spôsob na zábavu a utuženie vzťahov. Okrem iného je ti po celý čas k dispozícií bar s príjemnou obsluhou. Pivko, káva aj kofola chutili skvelo. Na tomto mieste sa určite nebudeš nudiť.

Zdroj: facebook

Podzemie so superhrdinami na stenách, príjemnou hudbou a tematickým svetlom vytvárali skvelú atmosféru. Dokonalá zašívareň pre fanúšikov virtuálnej reality a hier. Okrem Laser Game si môžeš zahrať hry aj na PS4 a Xboxe. Počas hrania máš k dispozícií pohodlné tulivaky.

Keď si myslíš, že je to všetko, tak sa mýliš. Ak ti playko nestačí, môžeš vyskúšať Oculus Rift Race, HTC VIVE a dokonca aj virtualizér plošiny, pomocou ktorého sa ľahko premiestniš preč z reality do sveta hry. A ako bonus je stolný futbal a Air Hockey úplne zadarmo.

Zdroje: facebook, Veronika Gráfová.