Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Smola a Hrušky ako krstní rodičia nového albumu Sanchez Amsterdam

Napísal na 21. februára 2018

Sanchez Amsterdam je slovenská electro-rocková formácia pochádzajúca z Gbelov a svoj nový album TANEC V OHNI krstili len pred pár dňami. Krstnými rodičmi sa stali chalani z kapely Smola a Hrušky, ktorí na krste aj vystupovali.


Slovenská kapela Sanchez Amsterdam nie je na slovenskej scéne žiadny nováčik. V roku 2015 vydali svoj prvý album s názvom Nezastavíš. Od vydania prvého albumu prešli kus cesty a vystupovali na väčšine letných festivalov nie len na Slovensku, ale aj v Česku. Kapela má za sebou aj dve samostatné turné a aby toho nebolo málo, tento rok vydávajú nový album s názvom TANEC V OHNI a absolútnu novinku – skladbu Stratený.

„Klip aj nová pieseň naznačuje, ako nový album bude od nás znieť a vyzerať, dali sme si na ňom skutočne záležať a dúfame, že prekvapíme našich fanúšikov novým zvukom a ešte väčším použitím elektroniky,“ prezrádza klávesák skupiny Jakub.

Krst nového albumu, ktorý má vyjsť na jar 2018, bol koncom januára v Dome kultúry v Gbeloch. Krstnými rodičmi nového albumu sa stala skupina Smola a Hrušky, ktorá na krste aj vystúpila.

„Kamaráti, ďakujeme veľmi pekne všetkým, s ktorými sme sa stretli na našom krste. Bola super atmosféra a hralo sa nám pred vami veľmi dobre. Momentálne si dávame menšie koncertné voľno a pripravujeme pre vás turné, ktoré bude prebiehať v apríli. Tešíme sa na Vás na koncertoch,“ napísali chalani zo Sanchez Amsterdam na svojej sociálnej sieti po krste nového albumu.

 

Zdroj: tlačová správa, facebook


Pokračovať v čítaní