Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Obama urobil rekord na YouTube

Napísal na 31. marca 2015

Obama urobil rekord na YouTube

Obama delivers remarks at the SelectUSA Investment Summit in National Harbor, MarylandPopulárnou virálnou súčasťou late night show Jimmyho Kimmela je segment „Celebrity čítajú zákerné tweety“. V rámci neho známe osobnosti čítajú negatívne komentáre, ktoré používatelia zanechali na ich adresu na Twitteri. Najnovšie vydanie malo špeciálneho hosťa – prezidenta Baracka Obamu. Klip sa za 24 hodín stal najsledovanejším na YouTube v rámci tohto seriálu – za deň sa na YouTube prehral 10 miliónov ráz, v súčasnosti mieri k 18-miliónovej hranici. V tweetoch si používatelia uťahovali z Obamových vlasov či uší.


Zomrel známy športový komentátor Ivan Niňaj

indexZomrel televízny športový komentátor RTVS Ivan Niňaj. Mal 60 rokov. Už dlhší čas bol v umelom spánku a liečil sa v petržalskej nemocnici. Niňaj sa so svojou prácou lúčil na vrcholných medzinárodných podujatiach minulý rok v máji počas majstrovstiev sveta v hokeji v Minsku. Odkomentoval 25 majstrovstiev sveta, prvé presne pred 30 rokmi z Prahy 1985. Patril medzi obľúbených komentátorov, mnohé z jeho výrokov zľudoveli.

 

Najpopulárnejšíe výroky zo stránky Niňajov svet na Sme.sk

A Halák má na prilbe Vlada Dzurilu a Jánošíka, postavy z našej mytológie.

Potrebujeme vyhoniť!

Áno, títo dvaja hráči sa poznajú veľmi dobre ešte z mládežnických čias, keď spolu chodievali na sústredenia, a dokonca aj spolu spávali, (chvíľa ticha), ehm, na izbe.

Puk zastavila až kovová konštrukcia z umelej hmoty.

Po 60 minútach sa stretnutie medzi Nemeckom a USA pred vyše 77 000 divákmi skončilo nerozhodne 1:0.

Hossovci budú teraz hrať medzi Demitrom.

Alex, iste viete, že slovenský tím, ktorý proti Rusku nastúpi na MS, je značne oslabený oproti tomu kádru, ktorý vás porazil na olympiáde vo Vancouvri. Aký má potom pre vás vlastne zmysel takéto víťazstvo nad tak slabým súperom?

Ak si Salomonsson myslí, že prejde cez Petrovického, tak sa veľmi mýli. A Petroviký ide na tresnú lavicu za podrazenie.

Majeský hľadá, koho by našiel…

Vyhrali sme buly, ale zatiaľ nemáme puk.

Text: Veronika Buláková
Zdroj: medialne.sk