Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Filmový svet nespí ani počas korony. Nové filmy, ktoré si užijete ešte tento rok

Napísal na 15. novembra 2020

Filmové premiéry sa stále odsúvajú na neskôr. Filmoví nadšenci sú tak odkázaní na streamovacie platformy ako Netflix, HBO GO, Hulu, Amazon Prime či Disney+. Ktoré nové filmy nás teda potešia ešte tento rok?

Filmový november a december nám ponúknu mnoho výborných snímok z rôznych žánrov. Na svoje si prídu predovšetkým milovníci drámy, komédie, dokumentov alebo sci-fi. V koncoročnom výbere filmov prevláda jednoznačne spoločnosť Netflix, ktorá si pre nás pripravila hneď niekoľko noviniek. Tešiť sa môžeme aj na vynikajúce herecké obsadenia.

The Life Ahead (Netflix) – 13.11.

The Life Ahead je dráma, v ktorej zažiari jedna z legiend nielen talianskej kinematografie – Sophia Loren. V tomto filme stvárni ženu, ktorá prežila Holokaust. Jej život sa však úplne zmení po tom, ako sa ujme 12-ročného chlapca, ktorý sa ju predtým pokúsil okradnúť.

Sophia si presne pred 60 rokmi zahrala vo filme Two Women, za ktorý získala aj Oscara. Snímku vtedy produkoval jej dnes už zosnulý manžel Carlo Pinto. Réžie sa síce tentokrát ujal jej syn Edoardo Pinto, ale oscarové ambície sa nemenia.

I am Greta (Hulu) – 13.11.

Ako názov predznamenáva, ide o dokument o švédskej environmentálnej aktivistke Grete Thunberg. Vo filme uvidíme jej aktivistické začiatky a vývoj jej života od transparentov pred parlamentom vo Švédsku až po prejavy na pôde OSN. Snímka tiež prinesie mnoho zaujímavých rozhovorov Grety s významnými ľuďmi na tému klimatických zmien.

Mladá Švédka už vo svojom živote dokázala viac ako dosť. Predovšetkým čo sa týka životného prostredia. Na dokument sa nielen kvôli tomu teší mnoho nedočkavých divákov na celom svete. Nadšenie podporil najmä veľký úspech na filmovom festivale v Benátkach.

Hillbilly Elegy (Netflix) – 24.11.

V tejto dráme je hlavnou témou hľadanie alebo skúmanie amerického sna. Tvorcovia film nakrútili na základe spomienok študenta prestížnej univerzity Yale. Ten sa vracia z univerzity do svojho domova v malom mestečku a spomína na vzťah s matkou či výchovu starej mamy.

V snímke od režiséra Rona Howarda (Apollo 13, Solo: A Star Wars Story, Čistá duša) účinkuje viacero oscarových držiteľov. Nebude tak núdza o kvalitné herecké výkony.

The Christmas Chronicles 2 (Netflix) – 25.11.

V našom zozname filmov nemôže chýbať ani vianočná komédia. Na obrazovkách budeme môcť opäť zahliadnuť hereckú dvojicu Goldie Hawn a Kurt Russell. Teraz už dospievajúca Kate, ktorá je nešťastná z nového vzťahu svojej mamy, utečie a pristane na severnom póle, kde nezbedný škriatok plánuje zrušenie Vianoc.

Druhá časť The Christmas Chronicles prinesie tú pravú sviatočnú atmosféru i do vášho príbytku. Prvú časť viacerí odborníci označujú za jeden z najlepších filmov od Netflixu, a tak dúfame, že rovnako nesklame ani pokračovanie.

Mank (Netflix) – 4.12.

Milovníci čiernobieleho filmu si prídu na svoje v životopisnej dráme od režiséra Davida Finchera. Snímka Mank sleduje život scenáristu Hermana J. Mankiewicza a jeho zúfalé pokusy o dokončenie scenára k slávnemu filmu Citizen Kane.

Taktiež zachytáva jeho produkciu, ktorá bola viac ako búrlivá. Vo Fincherovej dráme zahviezdia známe mená ako Lily Collins, Amanda Seyfried a Gary Oldman. Preto sa máme na čo tešiť.

The Prom (Netflix) – 11.12.

The Prom prináša jedno z najlepších hereckých obsadení, ktoré sme kedy Netflixe videli. Vo filme uvidíme mnohé známe tváre ako Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Jo Ellen Pelman, Keegan-Michael Key a Andrew Rannells. Pre mnohých to však bude tento rok jediný ,,Prom“, ktorého sa budú môcť zúčastniť.

Muzikálová komédia Ryana Murphyho je založená broadwayskom muzikáli o stredoškoláčke, ktorá chce zobrať na ples svoju priateľku. Jej požiadavku však prijíma spoločnosť s veľkou nevôľou. Avšak podporu jej prejavia divadelné osobnosti.

Ma Rainey’s Black Bottom (Netflix) – 18.12.

Najočakávanejší film decembra 2020 nabral ešte na dôležitosti vzhľadom k predčasnej smrti jednej z jeho hlavných hviezd, Chadwicka Bosemana. Ide o adaptáciu oceňovanej hry Augusta Wilsona z roku 1984.

Táto dramatická snímka sa odohráva v Chicagu v 20. rokoch minulého storočia. Približuje nám život speváčky Ma Rainey (Viola Davis), ktorú považujeme za matku blues. Film vykresľuje hlavne napätie medzi speváčkou a jej manažmentom.

Midnight Sky (Netflix) – 23.12.

Jedným z titulov, ktoré uzatvárajú silnú filmovú zostavu Netflixu na rok 2020, je Midnight Sky. Ten kombinuje veľký rozpočet s hviezdnym obsadením „do must-watch“. Hviezdny lineup pre tento film zahŕňa Felicity Jones, George Clooney, Sophie Rundle a Kyle Chandler.

Midnight Sky je sci-fi dráma, v ktorej sa Clooney okrem hlavnej úlohy ujal aj režisérskeho postu. V úlohe vedca, ktorý pracuje sám v Arktíde, sa pokúša informovať vesmírnu posádku o katastrofickej deštrukcii Zeme a tak zabrániť ich návratu späť.

Soul (Disney+) – 25.12.

Film od Pixar Animation Studios je existenčný kreslený film, v ktorom učiteľ stredoškolskej kapely (hlas Jamie Foxx), sníva o tom, že sa stane jazzovým interpretom.

Pred svojím veľkým vystúpením sa však dostane do nehody, ktorá spôsobí, že jeho duša sa oddelí od jeho tela. Musí sa dať dokopy s 22-kou (hlas Tina Fey) a vrátiť svoju dušu späť do svojho tela na Zemi skôr ako bude príliš neskoro.

Zdroj: YouTube, variety.com, whats-on-netflix.com, refresher.sk, aktuality.sk


Možnosti čitateľa
 1. Etels   On   7. septembra 2022 at 12:40

  Этот товар недоступен. Пожалуйста, выберите другую комбинацию. Хна для бровей Сравните по времени, сколько делается долговременная укладка бровей и сколько сохраняется результат. Процедура со всеми приготовлениями занимает 30-40 минут, а эффект радует не меньше месяца. Мужские брови нуждаются в уходе наряду с волосами, бородой, усами. Отбросьте стереотип, будто внимание к внешности — это не мужественно.… Хна для бровей Доставка по Тюмени осуществляется курьером. Статистика сайта Тюмень Мария, добрый день. Прямого запрета на использование хны совместно с средствами для ламинирования бровей и ресниц не даёт ни один производитель. Однако, мастера не рекомендуют совмещать эти средства из-за свойства хны влиять на завиток ресниц или укладку бровей. Но решать Вам. Шаг 2. Нейтрализатор крем (жидкий)  Thuya Professional Line 15 мл.Свойство: служит для затвердевания кератина и сохраненияновых связей, образовавшихся в волосе.Количество нейтрализатора должно быть подобрано отталкиваясь от кол-ва первого состава (Перманентного геля). https://siamesesweeties.com/community/profile/cindamathieu564/ Теперь роскошный внешний вид ресниц будет достигаться для тебя еще проще. Ведь ты знаешь, что твоим ресницам нужно для красоты и здоровья! Спрашивай у наших специалистов в студии Lash Moda, и они помогут подобрать оптимальное средство индивидуально. Оформить заказ на сайтеможно круглосуточно. Между тем в пресс-службе Минпромторга изданию рассказали, что российский рынок с серьёзным сокращением ассортимента парфюмерии и косметики не столкнётся. Как отметили в ведомстве, российские компании готовы восполнить ассортимент продукции. Всего на российском рынке сейчас 39 основных производителей косметики. Ускоряет рост ресниц и бровей. Служит отличной основой под тушь Оформить заказ на сайтеможно круглосуточно. Сыворотка для роста ресниц feg, лечебное средство для наращивания ресниц, усилитель роста бровей, тушь для ресниц, сыворотка для роста ресниц ТОП10 самые популярные туши для ресниц: выбор покупателей

 2. Impattfum   On   26. októbra 2022 at 12:12

  stromectol demodex zyban erythromycin ethylsuccinate suspension uses After a hard fought victory against the British in the American Revolution, new Americans had little appetite or resources to wage a far flung war somewhere off the African coast against exotic peoples they didnГў t fully understand

 3. gignina   On   17. novembra 2022 at 13:53

  doxycycline dosage for uti methylcellulose H4100, Stem Cell Technologies supplemented with 30 FBS, 10 detoxified BSA Stem Cell, 200 mM nonessential amino acids, 200 mM L glutamine, 10 U ml 1 penicillin G, 10 Ојg ml 1 streptomycin, 100 M 2 ME Sigma, 50 Ојg ml 1 ascorbic acid Sigma, 20 ng ml 1 IL 6, 20 ng ml 1 mSCF, 10 ng ml 1 mIL 11, 20 ng ml 1 mIL 3, 10 ng ml 1 mTPO, 10 ng ml 1 hG CSF and 1 U ml 1 hEPO Amgen

 4. royatly   On   10. decembra 2022 at 13:51

  E Immunofluorescence micrographs demonstrated normal hexagonal arrangement of the tight junction protein ZO 1 green in control ARPE 19 and fhRPE cells left, top and bottom; tamoxifen treated ARPE 19 and fhRPE cells show disruption and loss of ZO 1 staining arrows at right top and bottom clomid side effects in women Monitor Closely 1 alpelisib will decrease the level or effect of imatinib by affecting hepatic enzyme CYP2C9 10 metabolism

 5. Dialaloof   On   10. decembra 2022 at 19:59

  The complex, non linear, multi dimensional nature of big data is accompanied by unique challenges and opportunities when employed for processing and analysis to derive actionable insights where to buy stromectol uk This can result in both frequent menstruation as well as infrequent or no menstruation at all

 6. Urgecevag   On   25. januára 2023 at 4:44

  This might be due to the fact that incorporation of longer alkyl chain lipids increases the hydrophobic area in the bilayer lipid membrane kamagra historia 5 fold higher or 50 lower in OHT R cells compared with MCF 7 cells were considered for cluster analysis

 7. GalfEraro   On   28. januára 2023 at 4:33

  Have any of y all s significant others been tested cialis with dapoxetine Various plasma hormones were measured in 13 pre and 20 post menopausal women with advanced breast cancer before and for 12 months after ovarian irradiation or during continuous administration of tamoxifen at a dose of 10 mg twice a day, respectively; some patients received additional prednisolone at a dose of 5 mg twice a day

 8. Tallspeks   On   1. februára 2023 at 8:44

  Palms Bet е сравнително нова Българска платформа за онлайн залози. Отваря врати през 2018 година и оттогава растежа и на Българския пазар е забележителен. Едно от предимствата на Palms Bet е страхотния набор от различни забавни игри в тяхното казино. Можете да се насладите на над 300 слот игри, традиционни игри на маса, бинго, казино на живо и разбира се доста добрите коефициенти в над 20 000 спортни събития.  Другият плюс за бонусите, предлагани в онлайн казината, е тяхната честота. Като част от маркетинговата стратегия на даденото казино, на играча се предоставят постоянно всякакви видове бонуси. Разбира се, преди да използвате което и да било от предложенията, внимателно се запознайте с неговите правила и условия. Понякога даден бонус не отговаря на нуждите на играча и дори го ощетява. https://mike-wiki.win/index.php?title=Лицензирани_покер_сайтове_в_българия Залог 3.20 лв. Играта има добре направен и много ясен интерфейс. Всички символи в 20 Super hot се виждат лесно, и е истинско удоволствие да се наблюдава когато влезете в играта. Разработчик на играта 20 Super Hot е българският доставчик на казино софтуер – EGT. Ако желаете да опитате международен провайдър, уверете се че конкретния сайт разполага с лиценз в поне една държава членка на Европейския съюз. Ако пък сте попаднали на казиното от изскачаща реклама или пък кликбейт линк, който трябва да ви заведе на тотално различно място, има голям шанс въпросната страница да е измамна.

 9. Troub   On   18. februára 2023 at 4:02

  W każdego rodzaju kasynach walutą w grach są żetony. Czym właściwie są owe okrągłe przedmioty przypominające monety? Są to krążki o określonej wartości nominalnej, możliwe do użytku w całym salonie gier z jednym wyjątkiem. Zabawą kasynową, w której panują nieco inne zasady dotyczące żetonów, jest ruletka. Drugim plusem będzie zaś uniknięcie uzależnienia od hazardu oraz tak często kojarzonego z hazardem bankructwa. Brak pieniędzy na życie jest najgorszą możliwą wizją dla wielu. Niedostatek w formie znoszonych, podartych ubrań a co gorsza braku pożywienia mocno oddziałuje na psychikę. Aby uniknąć utraty pieniędzy, warto zwrócić się w stronę kasyn internetowych, które oferują grę za darmo. Tutaj sprawdzisz listę najlepszych darmowych kasyn online
  https://anunturi.braila-portal.ro/user/profile/585905
  Jeśli gra dostaje robi to można nauczyć się wszystkich podstaw od robi, Telefonu lub tabletu. Profesjonalna obsługa klienta jest integralną częścią każdego renomowanego kasyna online, którzy odkryli. ICE kasyno na żywo posiada najlepsze gry stołowe, między innymi of Evolution Gaming, w które możesz zagrać w czasie rzeczywistym. Do wyboru masz blackjacka z setkami różnych kombinacji, gry karciane, takie jak poker czy bakarat, emocjonującą ruletkę w różnych wariantach czy mniej znane gry, takie jak Keno. Jeśli chcesz, możesz obserwować innych graczy w trakcie ich rozgrywki. W sierpniu 2019 roku jeden z największych bukmacherów w naszym kraju, jakim jest STS, wprowadził do swojej szerokiej oferty zakłady na gry karciane. W skrócie jest to możliwość legalnego obstawiania gry w pokera online. Na stronie internetowej możemy typować zwycięzcę symulowanej gry w pokera. Oczywiście, cała usługa nazywa się „BetGames” i jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co ważne, firma STS dokonała tego jako pierwszy podmiot w naszym kraju, tworząc stół poker online Polska. Możemy przy nim uczestniczyć w rozgrywce, a wszystkie ruchy, w tym rozdawanie kart prowadzi realny krupier.

 10. vex   On   18. februára 2023 at 15:38

  Igranje kakršnihkoli iger na srečo je dovoljeno samo osebam, starejšim od 18 let. Na spodnjih povezavah lahko poiščete strokovno pomoč pri zasvojenosti z igrami na srečo. Igrajmo odgovorno! 18/02/2008 / by Radoš Skrt / Razno / 1 comment Oglejte si naše opise online casino igralnic in poiščite najboljšo igralnico, ki ponuja številne različne free slots igralne avtomate. Center za zdravljenje odvisnosti od iger na srečo V spletnih kazinojih oz. spletnih igralnicah, kjer vse od pobiranja stav, igranja, do denarnih transakcij poteka prek interneta, je moč za resnični denar hazardirati pri igrah na srečo, kot so poker, ruleta, slot mašine, blackjack itd. Korenine razvoja internetnega igralništva segajo v leto 1995, ko se je odprla prva spletna igralnica. Po podatkih revije Gamblingmagazine.com
  https://marketinsightsl.com/community/profile/cristinemclane/
  Mobilni Casino Imenik ne bo odgovoren za kakršno koli osebno izgubo stavah ali škodo, ki jih lahko uporabite za igranje iger na vaši mobilni napravi. In kot pri večini blagovnih znamk iger na srečo so tudi igre na voljo za igranje prek mobilnih naprav, da so vredno dajanje pravi denar. Ker nekatere igralnice ponujajo več kot 1000 slotov, preden boste plačali. Igralec z večino kart zmaga v igri, da bi denar od igralcev. Lepo je vedeti, casino igre ali celo bingo so igre. Široka paleta možnosti igralniškega bančništva je velika prednost tako za stranke kot za igralnice, ali je igralnica še vedno primerna za licenco igralnice v Sloveniji. Utrzymanie tego pliku cookie pomaga nam ulepszać naszą stronę internetową.

 11. gyday   On   28. februára 2023 at 14:31

  Bei der europГ¤ischen Lotterie Eurojackpot winken bis zu 90 Mio. Euro im Jackpot. Jede Woche befinden sich bei der Ziehung garantierte 10 Mio. Euro im Lostopf. Gelingt es keinem der Spielteilnehmer, die richtigen 5 aus 50 Zahlen plus die 2 Eurozahlen zu tippen, erhГ¶ht sich der Jackpot der 1. Gewinnklasse in der darauffolgenden Woche entsprechend. rГ©sultat, rapports et statistiques des tirages de l’euromillions, du loto et du keno. outils d’analyse gratuits. Der Anmeldeprozess bei Lotto24 gestaltet sich sehr einfach und ist innerhalb von wenigen Minuten vollzogen. Es ist auch MГ¶glich, eine Tippgemeinschaft zu registrieren. FГјr etwas Verwirrung kann bei der Anmeldung ein Hinweis auf die SCHUFA sorgen. Hierbei handelt es sich jedoch lediglich um einen Adressabgleich, es werden keinerlei Finanz-Daten Гјbermittelt bzw. erhoben.
  https://extra-wiki.win/index.php?title=El_torero_kostenlos_spielen_merkur
  Casino ohne Lizenz und Einzahlungslimit info@norddeutsche-bausanierung.de Wer ein Online Casino sucht, in dem er von einem hohen Neukundenbonus profitieren kann, sollte sich den 77Jackpot Willkommensbonus unbedingt einmal ansehen: Im direkten Vergleich mit der Konkurrenz schlagen sich erfahrungsgemäß auf den ersten Blick vor allem die Angebote gut, die einen möglichst attraktiven Bonus beinhalten. Und in dieser Hinsicht hat sich das Online-Casino für einen sehr interessanten Weg entschieden. Neukunden profitieren hier von einem 77Jackpot Casino Bonus von bis zu 3.000 Euro, der als klassischer Einzahlungsbonus ausgegeben wird. Warnung: 77 Jackpot Casino verwendet gefälschte Spiele. Diese Spiele wurden möglicherweise dahingehend verändert, dass sie einen höheren Hausvorteil haben und dem Casino daher einen größeren Vorteil und Gewinn verschaffen, höher als von den Spieleentwicklern in den Original-Spielen vorgesehen und geplant. Bitte beachten Sie, dass nicht alle in diesem Casino verfügbaren Spiele notwendigerweise gefälscht sind. Dies ist jedoch ein sehr ernstes Problem. Wir empfehlen Ihnen dringend, um dieses Casino einen großen Bogen zu machen.

 12. gyday   On   28. februára 2023 at 15:08

  von: Paul Panther – Oktober 11, 2022 16:19 Bei einem Casino Bonus ohne Einzahlung finden sich im Kleingedruckten immer bestimmte Bonusbedingungen, die explizit fГјr diesen Bonus aufgefГјhrt werden. Auch bei dieser Aktion ist laut Kundenservice ein Umsatz gefordert, der sich auf die Freispielgewinne bezieht. Bevor Ihr eine Auszahlung vornehmen kГ¶nnt, muss der Gewinnbetrag um das 60-fache durchgespielt werden. Dazu investiert Ihr also 60-mal den Gewinnbetrag in das GlГјcksspielportal zurГјck. Es gibt bei diesem Bonus auch ein Gewinnlimit von 20€, das nicht Гјberschritten werden kann. Schauen Sie in unseren empfohlenen Online Casinos vorbei und sichern Sie sich große Gewinne, nachdem Sie das Amazons‘ Battle Slot Game bei uns gratis ausprobiert haben!
  https://fernandoqlfy009987.link4blogs.com/36823176/spielautomaten-online-kostenlos-spielen-in-Österreich
  Wann genau werden im Online Casino neue Spiele verГ¶ffentlicht? Keine Sorge, hier verpassen Sie keinen Game-Release und kommen immer in den Genuss der besten Online Casino Spiele im November 2022 sowie der besten Slot Spiele, denn diese Seite mit unserer Liste der Top 10 neue Casino Slots wird stets aktualisiert. Das Glücksspiel ist eine Form der Unterhaltung für Erwachsene. Sie müssen über 18 Jahre alt sein, um zu spielen. Spielen Sie verantwortungsbewusst. Wenn ihr euch lieber noch ein wenig mit dem Thema vertraut machen mГ¶chtet, bevor ihr in einem Slots Casino Echtgeld einsetzt, oder einfach nur Interesse an den Spielautomaten online habt, dann schaut euch auch dieser oder den unten aufgefГјhrten Seiten um. Mit den Informationen, die ich euch an die Hand gebe, seid ihr bereit, Echtgeld Slots im Internet zu spielen!

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný.