Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Trnavský detský zbor hľadá mladé talenty

Napísal na 13. júna 2024

TRNAVA. Trnavský detský zbor oznamuje vyhlásenie konkurzu pre nových spevákov. Zbor hľadá hudobne nadané deti vo veku od 8 do 14 rokov, ktoré majú vášeň pre spievanie a túžia po nezabudnuteľných zážitkoch a priateľstvách.

Trnavský detský zbor je skvelou príležitosťou nielen pre hudobný rast detí, ale aj vynikajúca možnosť nadviazať priateľstvá a zaujímavé spolupráce. „Naši členovia majú možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch. Nahrávali sme napríklad CD s obľúbeným hercom a spevákom Danom Heribanom, Braňom Jobusom, či vystupovali s Mirom Jarošom v televíznej relácii Modré z neba,“ hovorí Zuzana Bezáková, dirigentka Trnavského detského zboru.

Okrem miestnych podujatí sa Trnavský detský zbor pravidelne zúčastňuje súťaží a koncertov nielen na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni. Zbor tak deťom poskytuje bohaté skúsenosti a otvára im dvere do sveta hudby a kultúry.

Konkurz bude v dňoch 17. júna 2024 od 16:30 do 17:30 a 18. júna 2024 od 16:00 do 17:00 v priestoroch Kreatívneho centra Trnava na Hlavnej 17. „Tešíme sa na všetky deti, ktoré chcú svojimi hlasmi obohatiť náš zbor a stať sa súčasťou veľkej hudobnej rodiny“ uzatvára Bezáková. Pre viac informácií môžete získať e-mailom trnavsky.detskyzbor@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0905 620 517, na Facebooku a na Instagrame.

Zdroj: TS

Označené ako