Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Na trhoch s Aetterom vol. 2

Napísal na 8. decembra 2013

TRNAVA. Máme tu druhý vianočný advent a my vám prinášame ďalší stánok, ktorý sa oplatí navštíviť. Vianočné trhy v Trnave ešte pobežia pár dní, a preto máte čas navštíviť a ochutnať , ako sa hovorí, „z každého rožka troška“. Keďže beží náš maratón v ochutnávke , ja vám priblížim, prečo sa vyšantiť  v stánku Pat a Mat. 

Už na prvý pohľad je jasné, že vás okúzli svojím zovňajškom po známej dvojici z televíznych obrazoviek. Tento stánok vás nezavedie len do detských čias, ale i do chutných pokušení. Vo svojom menu ponúkajú dobroty ako lokše rôznych druhov, cigánsku pečienku, klobásky a iné dobroty. Ale nemyslite si, že obsluha je tiež tak svojrázna ako dvojica Pat a Mat. Nájdete tu milých a zručných ľudí. A  keď už večer primŕza a z každej strany znejú vianočné koledy, odporúčame sa zohriať vareným vínkom, či chutným punčom. No v stánku sa ani na deti nezabúda. Sladká štrúdľa a čajík poteší nejedno detské bruško. Ale aké by to boli Vianoce bez medoviny. I tú nájdete v tomto skvelom stánku!

A čo môj názor na stánok? Podľa toho ako stánok vyzerá, čo všetko v ňom nájdeme, dávam veľké plus – i lokalite. S jeho nájdením problém mať nebudete, pretože sa nachádza hneď pri pódiu. Avšak i tu si chvíľku počkáte, keďže pravdepodobne sa stáva toto občerstvenie jedným z najpopulárnejších na trhoch. Napriek tomu, čakanie v dlhej rade sa oplatí. Ceny sú pomerné ostatným stánkom. Dúfam, že som vás inšpirovala k návšteve a ochutnáte všetky dobroty, ktoré ponúkajú.

20131203_153609

 

Text: Michaela Gálfiová