Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Masové eventy sa bez partnerov robiť nedajú

Napísal na 26. októbra 2017

Už o 4 dni – v pondelok 30.10.2017 sa Mestská športová hala v Trnave zmení na dejisko najväčšej študentskej párty v zimnom semestri. Trnavskí študenti po roku oprášili tradíciu študentskej párty v spoločenskom oblečení, a tak sa už v pondelok všetci spoločne stretneme na Beánii trnavských univerzít. Vôbec pritom nezáleží na tom, či študujete na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, na Trnavskej univerzite alebo na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave.

,,Pri takýchto masových eventoch je dôležité, aby mali organizátori podporu aj od partnerov aj sponzorov. V prvom rade sa všetko odvíja od dohody s mestom a Mestskou športovou halou. Naozaj sme vďační za všetkých partnerov a sponzorov, ktorých máme,“ povedal Peter Briš, jeden z hlavných organizátorov.

Najväčšiu študentskú akciu v tomto semestri sa rozhodli podporiť:

Generálny partner Smart Taxi Trnava, ktorý do konca týždňa ešte vyhlási súťaž o zopár FREE lístkov, takže v prípade, že ste si svoj lístok kúpiť nestihli, alebo máte jednoducho šťastie, určite sledujte instagram smarttaxitrnava.

Hlavný partner MH REPRO, ktorý už opakovane zabezpečujú tlač promo materiálov.

Hlavný partner Zavarska shopping – fashion store, ktorí takisto vyhlásili súťaž o FREE lístky, takže ak si kliknete na ich FB stránku, máte možnosť vyhrať 2x FREE lístok. Okrem toho im hoďte follow aj na ich instagram zavarskashoppingtt, kde sa počas víkendu takisto bude súťažiť o FREE lístky.

Hlavný partner Topfest.

Hlavný partner Fond na podporu vzdelávania, ktorý na svojej facebookovej stránke vyhlásil súťaž až o 10 FREE lístkov, takže si kliknite na ich profil, nájdite súťažný status a splňte podmienky, ktoré vidíte v statuse.

Hlavný partner Absolut vodka, ktorý sa postará o zaujímavý výber alkoholu počas samotnej Beánie trnavských univerzít.

Partner Cerveza, kde si v prípade, že ste to nestihli na škole, môžete kúpiť lístok na Beániu trnavských univerzít za akciových 10 eur.

Partner Vinotéka Cassalle, na ktorých facebooku môžete tiež vyhrať 2x FREE lístok.

Partner Monkey club.

Partner Baldisimi – Bistro & Smoothie Bar, ktorí dali ,,do placu“ 3 voľné lístky. Vyhrať ich môžete v prípade, že si kliknete na ich profil na facebooku a do komentára v súťažnom statuse napíšete: Chcem ísť.

Partner City Sushi Trnava.

Partner Forky’s Trnava.

Partner Hit UCM Trnava, vďaka ktorým budete môcť počas samotnej párty vyhrať 2x permanentku na celú sezónu extraligy žien.

Mediálny partner Fakulta masmediálnej komunikácie, na ktorých facebookovej stránke prebieha súťaž o 2x FREE lístok.

A v neposlednom rade sme tu my, študentské Rádio Aetter, ktoré je už každoročne hlavným mediálnym partnerom Beánie trnavských univerzít.

Beániu trnavských univerzít tento rok spoluorganizuje aj Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, pri príležitosti osláv 20. výročia od založenia univerzity.

Zdroj: tlačová správa


Pokračovať v čítaní