Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

HIP…Čoo? HIP HOP….Čoo? HIP HOP ŽIJE!

Napísal na 22. júna 2015

    Najväčší festival česko-slovenskej hip hopovej scény je späť! V piatok 26.6 2015 odštartuje na Zlatých pieskoch najlepší festival tohto žánru – HIP HOP ŽIJE! Brány sa otvoria o 15:00. Headlinerom tretieho ročníka je legendárny Redman. Tak na čo čakať? HIP HOP PREDSA ŽIJEEE….

    Program tohtoročného festivalu je naozaj pestrý.  Okrem našich hip hopových kráľov sa na scéne predvedú aj bratia zo NaWebSpolususedných Čiech. Majk Spirit, MOMO, Kontrafakt, Separ, GR Team, Ektor či Moja Reč a mnoho ďalších. Najunikátnejšou show bude TY NIKDY LABEL JAM, ktorá bude v aktuálnej zostave pravdepodobne len raz. Ide o drvivé vystúpenie interpretov ako: Rest, Idea, Boy Wonder, Paulie Garand,MC Gey a DJ Fatte. Koncert je špeciálne pripravený len pre HIP HOP ŽIJE a fanúšici ho nebudú môcť vidieť nikde inde.

Okrem mnohých skupín, ktoré vystúpia naživo sa vytvorila ešte jedna, nemalá. Zástupcovia sa rozhodli nahrať hymnu tohto festivalu a hneď tomu dali aj vizuálnu podobu.  Presne 27 predstaviteľov českého a slovenského rapu  sa spojili s majstrom svojho remesla, DJ-om Wichom. Videoklip mal na starosti Michal Nemtuda a Peter Vanek. Svojou slohou prispeli:  Separ, Otis, Zverina, Decko, Majself, Supa, Vladimir 518, Refew, Momo, Slipo, Danosť, Elpe, Ego, Paulie Garand, Idea, Čistychov, DNA, Tono S., Rebel, Indy, Jay Diesel, Moe, Opak, Delik, Bacil, Dame a Majk Spirit.

Celý song sa nesie v štýle pozvánky, kde si každý môže nájsť svojho obľúbenca a zaspievať si s ním. Treba uznať, že im to naozaj vyšlo.


Ak si sa ešte nerozhodol akým festivalom zahájiš toto leto, myslím, že už sme ti jeden nápad ponúkli. HIP HOP ŽIJE je jeden z najvhodnejších štartov letných párty.  Lístky si ešte stále môžeš zakúpiť na Ticketportal a nejaké to oblečko na  Ruka Hore. Tak neváhaj už ani sekundu!

Viac informácií nájdete tu.

 

Text: Barbara Hricišinová