Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

FMK proti Karhanovi, Tarkovičovi či novinárom? Vo footgolfe žiadny problém!

Napísal na 10. mája 2017

Ako vyplýva z názvu, footgolf vznikol spojením futbalu s golfom a vo svete sa stáva čoraz populárnejší. Na Slovensku je ambasádorom tohto športu bývalý futbalový reprezentant a držiteľ bronzovej medaily z Majstrovstiev sveta vo footgolfe Ján Kozák. Práve on spolu s ďalšími športovými osobnosťami príde na FMK UCM FOOTGOLF CUP.

11. mája 2017 o 14.00 si vo footgolfovom areáli hotela AGATKA v Chorvátskom Grobe na footgolfovom turnaji médií a športových osobností zmerajú sily spolu s našimi pedagógmi tieto športové osobnosti:

bývalý reprezentant SR a v súčasnosti tréner Spartaka Trnava Miroslav Karhan

tréner MŠK Žilina Adrián Guľa

bývalý futbalista a držiteľ bronzovej medaily z MS vo footgolfe Ján Kozák ml.

asistent trénera futbalovej reprezentácie SR Štefan Tarkovič

tréner AS Trenčín Martin Ševela

Trénerov Guľu, Karhana a Ševelu budú na turnaji sprevádzať ich kluboví zverenci. Na podujatí sa zúčastní aj prezident Únie ligových klubov (organizácia zastrešujúca našu najvyššiu futbalovú súťaž) Ivan Kozák, novinári z News and Media Holding, denníka Šport, redaktori a moderátori z TA3 a TV 213. Našu fakultu budú reprezentovať pedagógovia Boris Brendza, Andrej Habiňák a Tomáš Fašiang, tím doplní študentka 2. ročníka Dominika Ševčivová.

Nebude chýbať catering, sprievodný program, ako aj oceňovanie víťazov. Ak chcete vidieť v akcii našich pedagógov v súboji so športovými osobnosťami, neváhajte a príďte na FMK UCM FOOTGOLF CUP.

 

Zdroje: futbal.pravda.sk, astrencin.sk, futbalreport.sk, sport.aktuality.sk, futbalportal.net

 

Označené ako