Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aetter výzva: V súťaži zabojuje 12 moderátorov a 5 redaktorov

Napísal na 23. novembra 2018

12 moderátorov a 5 redaktorov zabojuje v sobotu (24.11) v súťaži Aetter výzva. Každý z nich sa pokúsi presvedčiť odbornú porotu, spolužiakov a všetkých poslucháčov o tom, že je najlepší.


Aetter výzvu organizujeme tento rok prvýkrát. Neoficiálne sa program začne už v piatok o 18:00, keď si moderátori a redaktori vyžrebujú súťažné poradie a tému. V prípade moderátorov pôjde o tému ich živého vysielania, redaktori si žrebujú témy ich príspevkov, ktoré odprezentujú vo svojom živom vysielaní. Oficiálny program sa začne v sobotu o 13:30 a pôjde hneď o súťažné vysielanie jednotlivých moderátorov a redaktorov podľa poradia, ktoré si vyžrebujú deň predtým. Živé vysielanie, ktoré budeš môcť počúvať prostredníctvom nášho streamu, bude trvať približne do 18:00.

Zdroj: fmk.sk

Spätnú väzbu dostanú moderátori a redaktori aj od odbornej poroty. So svojimi skúsenosťami a pripomienkami sa podelia Dáša Omastová, rozhlasová redaktorka RTVS, Ľuboš Richter, On Air manager Europy 2, Marek Mikušek, programový riaditeľ Fun Rádia a Martin Chynoranský, moderátor rannej šou v Rádiu Vlna.

Označené ako