Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ako IQ na vandrovku išlo

Napísal na 12. marca 2014

FAQT hustá moderátorka, FAQT hustí organizátori, FAQT husté ceny, FAQT hustí súťažiaci. Kto by to bol čakal, že na FAQT hustom kvíze to bude FAQT husté? Tí, ktorí minulý ročník nezažili, plávali v neistom očakávaní, no atmosféra samotného večera im hodila pomocné koliesko.

11.3.2014, 19:00 hod., Kino Oko. 14 tímov a prísne pravidlá. Ceny boli pripravené len pre prvú trojku, preto muselo zákonite dôjsť ku krviprelievaniu. A veru, bolo to drsné. Prvé kolo otvorilo tematiku marketingu, psychológie, Európskej únie a všeobecného prehľadu. Súťažiaci mali príležitosť vybrať si zo štyroch možností. Pár odpovedí ťahali z vlastných hláv bez toho, aby mali nápovedu. Po prvom kole si stolčeky vypratalo sedem tímov, pravdepodobne ľutujúc absenciu v kole druhom. To sa skladalo zo zvučiek reklám, lôg a sloganov. Nie každý je ale na to odborník, čím si kufríky pobalila ďalšia štvorica tímov. V poslednom kole išlo jedine o to, ako si najlepšia trojica rozdelí miesta na stupienkoch víťazov. Sťažiť im to mali názvy filmov, prevedené pantomímou. Lenže finalisti to zvládli bravúrne a s rovnakým počtom bodov sa priam trhali o výslnie. Napokon teda rozhodli ukážky filmov, dajúc publiku konečné poradie. Ak ste tam neboli, vezmite si vreckovku, lebo máte prečo plakať. My sa modlíme, nech sa FAQT hustý kvíz dovalí aj o rok, pretože s rukou na orgáne, bola to zábava.

No súťažiaci neboli jediní, na koho sa celý deň myslelo. Pomedzi prestávky súťažili diváci a radosť im ponúkla aj chillout zóna v Jame. Do tretej ste sa mohli hrať s volantom pod rukami, alebo spoločenskými hrami, prípadne zadarmo podstúpiť líčenie. Veď ženy, FAQTOM je, že iba dve percentá z vás sa pokladá za krásne.

FAQT hustý kvíz

 

Text: Katarína Martinková 


Pokračovať v čítaní

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com