Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

5 tipov, prečo si Beániu trnavských univerzít užiť s VIP lístkami

Napísal na 9. novembra 2018

Už o 3 dni (pondelok 12.11.2018) nás v Trnave čaká najobľúbenejšia a najlegendárnejšia párty všetkých trnavských študentov (UCM, TRUNI, MTF) s názvom Beánia trnavských univerzít, na ktorej medzi seba prijmú starší študenti svojich nových kolegov – prvákov. Poďme si povedať, prečo by ste si tento večer mali užiť s VIP lístkami.

Organizátori tento rok LINE UP poriadne ,,naložili“, a tak sa od 20:30 môžete v Mestskej športovej hale tešiť na kapely Horkýže Slíže či Medial Banana a pozvanie zahrať si na Beánii prijala aj slovenská djská špička menom DJ EKG, ktorého v závere programu doplní trnavský obľúbenec DJ STANLEY.

1.a 2. vlna predpredajových lístkov sa vypredala do posledného, a tak nás v pondelok 12.11. čaká na školách spustenie poslednej, 3. vlny lístkov, už za cenu 15 eur. V prípade, že sa lístky na školách nevypredajú, tak budú dostupné aj priamo na mieste, takisto za 15 eur na ISIC, bez ISICU za 16 eur. Ak si tento večer chcete užiť viac na úrovni, mali by ste popremýšľať nad kúpu VIP lístkov – partia 4 ľudí / 100 eur / 25 eur na osobu, (v ktorom máte zahrnutý VSTUP, fľašu vodky 0,7l, 4x RedBull, sedenie na balkóne s výhľadom, vlastná šatňa, vlastná obsluha na bare)zostáva posledných 18 VIP stolov.

 

My vám prinášame 5 tipov, prečo si túto legendárnu akciu užiť s VIP lístkami na úrovni.

1. ŽIADNE STRKANIE, IBA KOMFORT

VIP lístky ti zaručia sedenia na balkóne so skvelým výhľadom nielen na všetkých pod tebou, ale aj na pódium. Ty sa tak môžeš vyskákať na tie najznámejšie hity od Horkýže Slíže či Medial Banana úplne v pokoji, bez žiadnych masových strkaníc, či tlačenky spredu či zozadu.

2. ALKO-NEALKO OBČERSTVENIE NA ÚVOD

V cene stola pre štyroch 100 eur / 25 eur na osobu máte zahrnutú aj fľašu vodky 0,7l a k tomu 4x RedBull. A povedzme si narovinu, to nie je najhorší začiatok poriadnej žúrky. Vďaka tomu nebudete musieť v úvode večera stáť kvôli každému poldecáku v rade pri bare. Naštartujete sa priamo pri vašom stole.

3. ŠATŇA FREE

Pre všetkých študentov s VIP lístkami bude v ich šatni pripravený aj stojan na oblečenie, alebo si bundu môžete jednoducho nechať prevesenú na stoličke a vziať si ju kedykoľvek budete chcieť. Nemusíte tak čakať v žiadnom šatňovom rade či riešiť platenie za odloženie bundy.

4. SKVELÝ VÝHĽAD

Niektorí idete na párty s partnerom a niektorí si jednoducho ,,nenosia drevo do lesa“. Na svojich VIP miestach si môžete presne zhora vytipovať nádejné objekty horúčky pondelkovej noci. Zaťiaľ čo dole by ste v dave niekoho hľadali márne, zhora zamierite objekt a len zídete a pozvete dotyčného/dotyčnú na drink.

5. ŽIADEN PREDPREDAJ

V prípade, že sa rozhodnete zakúpiť si VIP lístky, nemusíte si po ne chodiť ani do školy, ani sa naháňať za nejaký predpredajovými vlnami. Stačí ak napíšete na Facebook Trnavskí študenti a po zaplatení budete napísaní na GUESTLISTE, takže len prídete, ukážete občiansky a idete si užiť svoj VIP večer na Beánii trnavských univerzít.

Tak čo, stoja tie lístky za to? Za nás určite, vidíme sa vo VIPke na najväčšej študentskej párty v zimnom semestri 2018/2019.