Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Žiadne zlomené nohy, zato pekná futbalová hra

Napísal na 3. decembra 2012

TRNAVA. 27.-28.novembra sa v Mestskej športovej hale v Trnave odohral už 4.ročník univerzitného futbalového turnaja UCM.

Vďaka zastúpeniu všetkých fakúlt sa turnaja zúčastnilo až 16 tímov, kde 2 tímy reprezentovali aj profesori UCM. V prvý deň turnaja sa súťažilo v 4 skupinách, v ktorých sa rozhodovalo o postupujúcich. Večer sa konala afterka v známom klube Europa2point a na druhý deň sa s trochu ťažším žalúdkom pokračovalo v zápasoch vyraďovacej fázy. Nakoniec sa vo finále stretli 2 najlepšie tímy a to konkrétne La Masia a FC Brazzers, kde zvíťazili druhí menovaní a to s náskokom troch gólov.

Reportáž s univerzitného futbalového turnaja [powerpress url=“https://www.aetter.sk/wp-content/uploads/2012/12/reportaz.mp3″]

Cieľom turnaja nebolo vyhrať za každú cenu, ale zabaviť sa a spojiť príjemné s užitočným, voľno zo školy so športom, čo sa aj podarilo. Pokochať sa mohlo aj ženské oko, a veruže sa bolo načo pozerať. Možno práve vďaka tomuto ženskému zastúpeniu a podpore v publiku, sa našim futbalistom podarilo podať naozaj úctyhodné športové výkony. Týmto sa chceme poďakovať pánovi rektorovi a Kabinetu telovýchovy a športu, za takúto možnosť a pevne veríme, že o rok sa stretneme opäť, v ešte lepšej kondičke!

A komu by tento semester nestačilo, všetci športoví fanúšikovia sa môžu tešiť na volejbalový turnaj Senator´s Cup, o ktorom sa dozviete viac na stránke našej univerzity.

 

Text: Lenka Ďurišová; Foto: Futbal UCM


Pokračovať v čítaní