Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Vianoce do tretice, odchod Shootyho či novinky na JOJ-ke

Napísal na 8. novembra 2014

Vianočná reklama do tretice

Okrem oranžového a ružového sa do vianočnej kampane pustil aj modrý operátor. Avšak kampaň O2 by sme skôr mohli nazvať anti-kampaňou. Nechcú totiž svoju ponuku skrývať za Vianoce. Zatiaľ sme mohli vidieť dva televízne spoty, kde nepočujeme žiadnu vianočnú znelku, avšak objaví sa snehuliak či Santa Claus. Hlavnými účinkujúcimi sú už všetkým známe modré maňušky. Primárnym posolstvom je striasť z ľudí priskorý vianočný ošiaľ a vybrať si z ponuky naozaj to, čo chcú. V prípade O2 napríklad smartfón, tablet či notebook k vybranému paušálu. Svoju kampaň uviedli vtipným vizuálom i na Facebooku.

——————————————————————————————————————————————————————————————

Shootyho karikatúry v SME už neuvidíme

Po príchode finančnej skupiny Penta do vydavateľstva Petit Press odišlo z denníka Sme mnoho novinárov a spolu s nimi aj karikaturista Martin Shooty Šútovec. S denníkom sa rozlúčil s obracajúcim sa listom s vlastnou podobizňou a slovami: „Mal som to tu veľmi rád.“ Nemusíme však hneď smútiť. Spolu s ostatnými pracuje na Projekte N. V denníku napriek tomu nezostalo prázdne miesto. Jeho karikatúry nahradili obrázky Rada Ondřejíčka, ktoré poznáme ako Cynickú obludu. Fotokoláže budú v Sme náhradou minimálne do konca decembra, ale samozrejme omnoho viac ich neustále môžeme vidieť na webe, kde pôvodne začali.

cynickaobluda

——————————————————————————————————————————————————————————————

Novinky v TV JOJ

Zatiaľ, čo Markíza prišla s novou zábavnou šou Kredenc, televízia JOJ chystá na rok 2015 oveľa viac noviniek. Napríklad príde piata séria Česko Slovensko má talent. Ešte nie je jasné, či si ju budeme môcť pozrieť na jar alebo na jeseň. Šou o talente je formát z dielne FremantleMedia rovnako ako ďalšia pripravovaná novinka na obrazovkách – Moja mama varí lepšie ako tvoja. V pôvodne španielskej šou sa môžeme tešiť na tímy matka a dcéra/syn, kde ich kuchárske dielo ohodnotí skúsený kulinársky kritik. Medzi novinky televízia zaradila napríklad aj relácie Nová záhrada, Sladký život, Fajnšmeker a romanticko-dobrodružný seriál Rok koňa.

 text: Zuzana Hodásová


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com