Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

„Uletená“ novinka od Disneyho : Lietadlá

Napísal na 24. mája 2013

Už je to sedem dlhých rokov od okamihu, kedy sme sa húfne hrnuli do kín na premietanie prvého animovaného filmu o štvorkolesovým strojoch. Všetci sme vtedy držali palce ambicióznemu a tvrdohlavému Bleskovi McQueenovi pri jeho ceste za svojím víťazstvom. Po úspechu prvého filmu nebolo prekvapením, že v roku 2011 na naše kiná zaútočila aj „dvojka“. Kvalitou jednotku neprekonala, no stále sa bolo na čo pozerať.

 

Po dohadoch a rôznych šumoch, či sa dočkáme tretej časti, prišli tvorcovia s vyhlásením, že nová rozprávka síce bude, tentokrát však upriamime pozornosť smerom do neba. Na koniec augusta je pre slovenských divákov pripravená premiéra filmu Lietadlá, ktorý napriek svojej animovanosti sľubuje zábavu, akciu a dobrodružstvo.bravo_echo_disney_planes

Hlavný hrdina, Dusty, je práškovacie lietadlo, ktoré však nechce ostať pri svojom aktuálnom „zamestnaní“ a jeho snom je pravidelne sa zúčastňovať pretekov.  Nemá však tú správnu pretekársku konštrukciu a k tomu má fóbiu z výšok. V rozprávkach však nič nie je nemožné a tak si počas prázdnin budeme môcť oddýchnuť pri dobrodružstve v oblakoch s nadupanou grafikou.

Hlavnú postavu nadaboval Val Kilmer a film má na Slovensku premiéru 22. augusta.

Text: Ján Janočko
Video: www.youtube.com


Pokračovať v čítaní