Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Trnavskí študenti sa tento rok postarali o najväčší ples v Trnave

Napísal na 14. marca 2016

2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-0012. Ples študentov Trnavy organizovali už tradične Trnavskí študenti. Partia šikovných chalanov, ktorí minulý rok dali dokopy hlavy a svoje organizačné schopnosti, a pokúsili sa vytvoriť tradíciu v podobe jedinečného študentského plesu. O tom, že sa im to podarilo, svedčí fakt, že lístky na ten tohtoročný ples sa vypredali v priebehu necelého týždňa. ,,Je pravda, že dopyt po lístkoch na náš ples bol neuveriteľný, ale vopred sme avizovali, aby mysleli študenti na rezervácie, pretože máme obmedzenú kapacitu, ktorú sme neskôr aj tak zväčšili z pôvodných 350 na 400 ľudí,“ povedal Miroslav Fulier, študent Materiálovo-technologickej fakulty STU, a zároveň člen organizačného tímu.

Viac ako 400 zabávajúcich sa študentov zaplnilo 5. marca krátko po 19. hodine sálu luxusného 2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-005hotela Holiday Inn. Moderátori večera, doktorka Slávka Mazákova a doktor Andrej Brník, spolu s vybranými študentami z Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, z Trnavskej univerzity a z Materiálovo-technologickej fakulty STU, otvorili ples symbolickým prípitkom. Ďalej nasledoval už úvodný tanec v podaní  Show art pod vedením Patrika Ščasnoviča a krátko po ňom už na parket zavítali prví nadšenci valčíka.

Počas celého večera si hostia mohli kupovať tombolové lístky, vďaka ktorým sa mohli priblížiť k viac ako 90tim cenám rozdeleným do 19tich balíčkov. Prvá cena: päťdňový zájazd pre dve osoby do Paríža, degustácia vína pre 12 ľudí v hodnote 330 eur, ročná permanentka do fitness centra Sport house a poukážka v hodnote 75 eur na jazykový kurz od Clip centra, bola naozaj neskutočným lákadlom. Víťaz Matej Kolčák neskrýval svoje nadšenie z výhry: ,,Tak, vínečko určite pôjdeme okoštovať, aj do fitka sa chystám, však treba rysovať telo, s poukazom zatiaľ neviem čo spravím ale do Paríža sa rozhodne teším!“

2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-019

2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-021

 

 

 

 

 

 

2. Ples študentov si plnými dúškami užili aj headlineri celého večera, dvorná kapela Celeste 2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-013Buckingham, King Shaolin: ,,Nuž, zažili sme koncert, na ktorý len tak ľahko nezabudneme, ľudia boli ste úplne úžasní a užili sme si to ako nikdy. Ďakujeme Trnavským študentom za pozvanie! Parádny ples! A keďže ste, akí ste, máme radi Trnavu. Ciaooo.“ Krátko po polnoci vystúpil aj priateľ už spomínanej Celeste Buckingham, Matej Vávra, ktorý bol príjemným romantickým spestrením celého večera a zábavy krátko po polnoci.

2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-010Hneď po odovzdaní všetkých tombolových cien sa spustila neviazaná zábava, o ktorú sa postaral DJ z Variasound. O jedinečnej úrovni plesu svedčí aj fakt, že poslední návštevníci odchádzali krátko pred piatou hodinou rannou. ,,My sme sa s partiou tešili na tento ples už od decembra 2015, kedy sme videli prvé video o tom, že znova sa môžeme tento rok tešiť na Ples študentov Trnavy. Tento ročník nás znova nesklamal a posunul latku o level vyššie od toho minulého. Naozaj už teraz sledujeme facebookovu stránku Trnavskí študenti, aby sme si mohli znova rezervovať lístky v dostatočnom predstihu, aby sa nám ušlo miesto,“ dodáva na záver Karin, študentka FMK UCM v Trnave, ktorá sa Plesu študentov Trnavy zúčastnila už po druhý krát a chystá sa aj o rok.

2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-002

2. ples studentov TT - Jakub Kovalik-009

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Tlačová správa

Celú fotogalériu nájdete na Facebooku: Trnavskí študenti


Pokračovať v čítaní