Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Staffino a Gaudeo – na FMK čoraz častejšie skloňované slová

Napísal na 14. marca 2016

Aetter servis s aktualitami predovšetkým zo študenstkého prostredia si môžete vypočuť vždy naživo od 10.00 do 18.00 hod. každé dve hodiny. Keďže servis nie je dostupný v archíve, rozhodli sme sa, že každý týždeň zhrnieme pre Vás najzaujímavejšie reportáže.  Tento týždeň sme zisťovali, ako funguje aplikácia Staffino a ako sa darí Gaudeu.

Komunikácia cez Staffino 

stAFfinoVedenie FMK sa rozhodlo, že ohlasy na vyučovací proces bude zbierať pravidelne. Síce im to za povinnosť ukladá aj zákon, ale chcú zlepšiť predovšetkým komunikáciu so študentmi a získať od nich spätnú väzbu a priebežne sa podnetmi od nich zaoberať. Na tento účel vybrali aplikáciu Staffino, ktorú dekanka Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave Dana Petranová označila ako používateľsky najednoduchšiu. Vďaka nej môžete pochválliť  a ohodnotiť nielen pedagógov ale taktiež jedáleň, študijné oddelenie, knižnicu či dekanát.

Aplikácia je spustená len na skúšobnú dobu, a v prípade , že bude mať úspech, FMK ju bude určite využívať naďalej.

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.

Nové online médium na FMK 
Študenti, ktorí mali záujem priviesť k životu nový projekt, založili 17. novembra na Deň študenstva online médium Gaudeo. Venuje sa predovšetkým akademickým a študentským témam. Aktuálnou šéfredaktorkou je Mgr. Magda Švecová. Viac si môžete vypočuť priamo v nahrávke: 


Pokračovať v čítaní

Další článok

servis 2013